Televio – ulepszona wersja na Androida

Zwolennicy oglądania telewizji na telefonie z Androidem mogą cieszyć się ulepszoną wersją aplikacji Televio – platforma wprowadziła kilka istotnych zmian

Telewizja internetowa Televio wypuściła kolejną aktualizację dla telefonów i tabletów z systemem Android. Użytkownicy mogą teraz korzystać z lokalnego przewodnika po programach i funkcji kalendarza. Usługa wprowadziła również możliwość ustawienia przypomnienia o początku audycji. Sprawdź poniżej, co się dokładnie zmieniło.

 Zwolennicy oglądania telewizji na telefonie z Androidem mogą cieszyć się ulepszoną wersją aplikacji Televio. W najnowszej aktualizacji platforma wprowadziła kilka istotnych zmian, które ułatwią i przyspieszą poruszanie się po ramówce kanałów.

Reklamy

Android Televio

Lokalny przewodnik po programach z funkcją kalendarza

Widzowie mogą korzystać z lokalnego EPG, czyli Programu TV dla indywidualnych kanałów. Pozwala on w szybki sposób sprawdzić ofertę danej stacji telewizyjnej, podczas oglądania audycji na tym kanale.

Recenzja Televio – telewizja jaką chcesz i gdzie chcesz

W nowej wersji aktualizacji dodano także funkcję kalendarza, dzięki któremu użytkownicy mogą przeglądać ramówkę znacznie szybciej i łatwiej. Opcja ta jest dostępna zarówno w ogólnym, jak i lokalnym przewodniku po programach. Można do niego przejść po kliknięciu daty u góry ekranu.

Funkcja powiadomień o początku audycji

W najnowszej aktualizacji dla urządzeń mobilnych z systemem Android Televio wprowadziło również funkcję powiadomień o początku audycji. Każdy użytkownik ma możliwość włączenia jej dla dowolnego programu, filmu lub serialu. W momencie, gdy program będzie emitowany, na telefonie pojawi się powiadomienie, że dana audycja właśnie się rozpoczęła.

Recenzja Creative Outlier Free – słuchawki kostno-przewodzące, ja to kupuję

Przypomnienie może ustawić za pomocą jednego kliknięcia. Wystarczy nacisnąć ikonę budzika, która znajduje się przy zdjęciu danego programu w lokalnym przewodniku po programach.

Televio to telewizja internetowa oferująca ponad 100 kanałów telewizyjnych, które można oglądać, korzystając z zaawansowanych funkcji. Usługa umożliwia zatrzymywanie, przewijanie i nagrywanie transmisji na żywo. Widzowie mogą oglądać audycje wstecz do 7 dni lub zapisywać filmy i seriale bezpośrednio w aplikacji. Na własne nagrania przeznaczono aż do 120 godzin.

Aplikacja Televio jest dostępna na wielu urządzeniach. Można ją pobrać dla wybranych modeli Smart TV Samsung i LG, a także dla telewizorów i dekoderów z systemem Android TV od dowolnego producenta (np. Sony, Philips, Sharp, Thomson). Platforma oferuje sprzedaż własnego dekodera Televio Media Box.

Usługa posiada też wsparcie dla Apple TV i Chromecast, a także działa we wszystkich przeglądarkach internetowych, co pozwala oglądać telewizję na komputerach i laptopach. Mobilna wersja aplikacji dostępna jest w sklepach Google Play i Apple Store, dzięki czemu z usługi można korzystać na telefonach i tabletach. Niewątpliwym udogodnieniem jest dostęp do aplikacji w zegarkach Smartwatch od Apple, dzięki czemu telewizja lub radio są dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Jeżeli nie korzystasz jeszcze z usługi, a chcesz ją wypróbować, to możesz to zrobić, subskrybując pakiet FAMILY już za 1 zł przez pierwszy miesiąc.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]