Ezviz EB8 4G – obrotowa kamera bateryjna

Kamera EZVIZ EB8 4G rozwiązuje problem braku dostępnej sieci internetowej na terenach otwartych. Urządzenie integruje sieci komórkowe 4G, a do tego posiada akumulator o dużej pojemności, dzięki czemu działa w 100% bezprzewodowo.

Ezviz EB8 4G
Ezviz EB8 4G

EZVIZ poszerzył swoją linię kamer bezpieczeństwa o pierwszą obrotową kamerę bateryjną EB8 4G. Nowy model kamery cechuje się zestawem intuicyjnych w obsłudze funkcji i niezawodnym działaniem praktycznie w każdej przestrzeni zewnętrznej. Jego wyróżniki stanowią łatwe połączenie z siecią 4G LTE oraz możliwość zasilania urządzenia energią słoneczną.

Test EZVIZ BC1C 2K+ – zasilana bateryjnie kamera bezpieczeństwa

Reklamy

Najnowsza kamera EZVIZ EB8 4G skutecznie rozwiązuje problem braku dostępnej sieci internetowej na terenach otwartych. Urządzenie perfekcyjnie integruje sieci komórkowe 4G, a do tego posiada akumulator o dużej pojemności, dzięki czemu działa w 100% bezprzewodowo. Jest idealnym rozwiązaniem dla domów wakacyjnych, placów budowy, pojazdów kempingowych, działek i gospodarstw rodzinnych.

Kamera jest wyposażona w innowacyjne i przydatne funkcje, takie jak inteligentne wykrywanie ruchu człowieka, nagrywanie wideo w rozdzielczości 2K, wizję nocną w kolorze, a także aktywną ochronę z wykorzystaniem syreny alarmowej. Nowoczesna obudowa kamery skutecznie chroni ją przed złymi warunkami pogodowymi.

Dla właścicieli domów lub rozległych posesji utrzymanie ciągłej łączności Wi-Fi może być sporym wyzwaniem. EB8 4G to świetna opcja dla osób, które szukają tylko jednej kamery do całodobowej obserwacji swojego ogrodu, gospodarstwa lub dowolnej przestrzeni zewnętrznej. Nowa kamerka odpowiada również na potrzeby wielbicieli wycieczek, którzy często podróżują samochodem poza miasto i potrzebują ochrony swoich kamperów – podkreśla Candice Tu, menedżerka EZVIZ odpowiadająca za serię kamer bateryjnych.

Niezawodna moc ładowania

Kamera EB8 4G została zaprojektowana do pracy w plenerze i aby zapewnić monitoring przez całą dobę, została wyposażona w dużą w swoim segmencie baterię o pojemności 10,400 mAh. Producent zadbał o jej odpowiednie funkcjonowanie również w słoneczne dni, dzięki możliwości naładowania akumulatora energią słoneczną za pomocą kompatybilnego panelu fotowoltaicznego EZVIZ.

Recenzja EZVIZ HB8 i EZVIZ EB3 – monitoring na działce

Wodoodporna i pyłoszczelna obudowa kamery EB8 4G jest w stanie wytrzymać trudne warunki pogodowe. Co więcej, w przypadku zgubienia kamery możliwe będzie jej odnalezienie z poziomu aplikacji EZVIZ za pomocą funkcji lokalizacji GPS. Kamera obsługuje również duże karty microSD o pojemności do 512 GB, dzięki czemu użytkownicy posiadają dostęp do archiwum nagrań.

Ezviz EB8 4G
Ezviz EB8 4G

Bezwzględne bezpieczeństwo

Kamera EB8 4G została zaprojektowana, aby zapewnić zdalną wizję i zwiększone bezpieczeństwo nawet tam, gdzie nie docierają Wi-Fi ani prąd. Wystarczy włożyć do kamery kartę komórkową 4G i użyć aplikacji mobilnej EZVIZ, aby aktywizować 360-stopniowy obraz wideo. Oprócz tego, dzięki funkcji detekcji ruchów urządzenie potrafi wykrywać aktywności zwierząt i ludzi, a następnie wysyła natychmiastowe alerty w aplikacji, nawet w czasie nieobecności właścicieli domu.

Warto również wspomnieć, że EB8 pozwała na komunikację dwukierunkową za pośrednictwem aplikacji w telefonie. Użytkownik może nagrywać wiadomości głosowe, które będą automatycznie odtwarzane, gdy kamera kogoś wykryje. Urządzenie także posiada funkcję aktywnego zabezpieczenia, co zapewnia dodatkowy poziom ochrony. Po wykryciu intruzów kamera uruchamia specjalny reflektor, aby dać  nieproszonym gościom znać, że zostali wykryci.

Ezviz EB8 4G
Ezviz EB8 4G

Kamera EZVIZ EB8 4G będzie dostępna w sprzedaży w sieci sklepów Leroy Merlin już w kwietniu. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.ezviz.com.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]