Petal Ads wzmacnia pozycję rynkową w Europie

Petal Ads  został członkiem MMA w Europie. Platforma potwierdza tym samym aspiracje do bycia kluczowym ekosystemem w przestrzeni marketingu mobilnego

Petal Ads

Petal Ads (wcześniej HUAWEI Ads), wiodący w branży ekosystem reklamy mobilnej, został członkiem Mobile Marketing Association (MMA) w Europie. Tym samym dołącza do prestiżowego grona złożonego z ponad 800 organizacji – przedstawicieli środowiska Marketing Technology (MarTech), firm medialnych i marketingowych. Platforma potwierdza tym samym aspiracje do bycia kluczowym ekosystemem w przestrzeni marketingu mobilnego i przyczyniania się do rozwoju swojej branży, jak również zyskuje możliwość wykorzystania doświadczenia organizacji.

Test Huawei FreeBuds 5i – dźwięk Hi-Res, ANC i multi-pairing

Reklamy

W ten sposób Petal Ads wzmacnia swoją pozycję rynkową oraz podkreśla swoją dostępność i wsparcie dla kluczowych reklamodawców w Europie.

– Połączony ekosystem Petal Ads pozwala reklamodawcom dotrzeć do ogromnej grupy odbiorców – obejmuje ona miesięcznie ponad 730 mln aktywnych użytkowników urządzeń Huawei. Najwyższej klasy rozwiązania z zakresu targetowania czerpią z informacji zdobytych z danych kategorii first-party, co umożliwia reklamodawcom wprowadzenie reklamy mobilnej na wyższy poziom – powiedział Jaime Gonzalo, VP Huawei Mobile Services w Europie, i dodał

– Stale rozwijamy nasze innowacyjne podejście, dlatego jesteśmy dumni, że dołączyliśmy do MMA, aby lepiej wspierać naszych partnerów i zapewniać wyjątkowe doświadczenia milionom użytkowników.

Petal Ads w MMA – jeden z liderów merytorycznych reklamy mobilnej

W ramach członkostwa Petal Ads będzie współpracować z ponad 800 zrzeszonymi firmami z branży marketingu mobilnego z ponad 40 krajów. Dzięki dołączeniu do MMA platforma będzie aktywnie ustanawiać najlepsze praktyki i wytyczne dla marketingu mobilnego na poziomie krajowym oraz międzynarodowym. Będzie też prowadzić dyskusje na temat marketingu mobilnego na wydarzeniach online i offline, a także dzielić się swoimi spostrzeżeniami i perspektywami z partnerami. Pozwoli to Petal Ads przedstawić możliwości ekosystemu i uwidocznić swoją wysoką pozycję na rynku reklamy mobilnej, co zbuduje jeszcze większą rozpoznawalność usług platformy oraz jej zaawansowanych rozwiązań.

Test Huawei FreeBuds SE – słuchawki dla każdego

MMA skupia się na tworzeniu wpływu marketingowego oraz konstruktywnym kwestionowaniu statusu quo, szczególnie poprzez zaangażowanie w naukę i badania. Organizacja zachęca liderów biznesu do kształtowania najlepszych praktyk opartych na zaufaniu i merytorycznych analizach. Jest to spójne z wizją Petal Ads: pozytywnego wpływania na branżę i swoich partnerów, zgodnie z najlepszymi praktykami i międzynarodowymi standardami.

Petal Ads – 4 miliardy zapytań dziennie

Petal Ads zmieniło w tym roku nazwę z HUAWEI Ads, co ukazuje ewolucję platformy w stronę rozszerzenia swoich usług na urządzenia innych marek, nie tylko Huawei. Dzięki temu oprócz działania na własnym jakościowym ruchu i first-party data, które obejmują pełną ścieżkę użytkownika Huawei, platforma rozbudowuje również swój system, aby dotrzeć do third-party data. Jest to jeden z kluczowych czynników dalszego dynamicznego wzrostu popularności Petal Ads.

Platforma przyciąga obecnie 4 mld zapytań reklamowych dziennie, a w tym roku spodziewany jest dalszy wzrost tej liczby aż o 400%. Obecnie zintegrowanych z zestawami reklamowymi Petal Ads jest ponad 53 000 aplikacji na całym świecie, a 40% całego ruchu w ekosystemie pochodzi z Europy.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]