Psi Patrol na kanapkach

Opiekacz wypiekający odznakę Psi Patrol na kanapkach. Tylko w sklepach sieci Biedronka od 23 marca

Opiekacz do kanapek. Zachwyci niejedno dziecko, jak i dorosłego – w środku opiekacza płytki grzewcze wypiekają odznakę Psiego Patrolu. Opiekacz do kanapek będzie dostępny do kupienia w cenie 99,90 zł.

Psi Patrol na kanapkach

Z wyglądu przypomina zwyczajny czarny opiekacz, jednak jego wyjątkowość polega na specjalnie zaprojektowanych płytkach grzejnych z odznaką Psi Patrol. Kanapki już nigdy nie będą nudne i z pewnością zachęcą dziecko do jedzenia. Moc urządzenie to aż 750 W, co pozwoli na sprawne przygotowanie kanapek.

Reklamy

Miejsca jest dużo, ponieważ jednocześnie można przygotować aż 2 kanapki. Płyty grzejne są przymocowane na stałe i nie można ich wyjąć do czyszczenia. Co jednak ważne, zostały pokryte nieprzywierającą powłoką i utrzymanie czystości nie sprawia większych problemów.

Należy pamiętać o pionowym przechowywaniu urządzenia, wtedy będzie służyło najdłużej. Opiekacz do kanapek nie jest zabawką i należy go obsługiwać tylko pod nadzorem dorosłego.

Produkt przeszedł pozytywną weryfikację wytrzymałości, funkcjonalności, użyteczności oraz produkcji kontrolowanej niezależnej instytucji badawczej TUV, uzyskując certyfikat. Produkt pod marką Psi Patrol, dostępny będzie w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie 99,90 zł za sztukę.

Produkt od firmy mPTech Sp. z o.o. oferowany będzie od 23 marca br. aż do wyczerpania zapasów.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]