realme C55 – mocarna pamięć i promo

realme C55 od dziś dostępny w Polsce – oferuje topowy aparat 64 MP, dużą pamięć wewnętrzną – do 256 GB. Ponadto ma aparat główny 64MP oraz szybkie ładowanie 33W

realme C55
realme C55

realme zaprezentowało dziś swój najnowszy smartfon. Model realme C55 jest pierwszym telefonem, w swoim segmencie cenowym, który oferuje topowy aparat 64 MP i jednocześnie tak dużą pamięć wewnętrzną – do 256 GB! Smartfon wyróżniający się unikalnym wzornictwem oraz szybkim ładowaniem 33W, jest od dziś do nabycia na terenie całego kraju, a producent przygotował wyjątkową ofertę cenową na start sprzedaży nowego urządzenia.

Test realme C55 – budżetowiec, a tyle oferuje

Reklamy

Mistrzowski aparat

realme C55 oferuje aparat główny 64MP, a także obiektyw selfie 8MP oraz obiektyw B&W 2MP. Jest to pierwszy telefon z serii C, który posiada flagowy sensor OV64B o rozmiarze piksela 0.7μm i formacie optycznym 1/2″ – ten sam, który zastosowano w modelu realme GT Master Edition. Dzięki technologii obrazowania ProLight, nowy smartfon marki skutecznie poprawia rozdzielczość i optymalizuje zdolność tłumienia podświetlenia, zapewniając amatorom fotografii mobilnej bardziej szczegółowe zdjęcia, nawet w warunkach słabego oświetlenia.

Mocarna pamięć

realme C55 został wyposażony w 256 GB pamięci wewnętrznej, którą rozszerzyć można o 1 TB, dzięki dedykowanemu miejscu na dodatkową kartę pamięci. Smartfon posiada także 8 GB pamięci RAM. Co więcej, zastosowana w nim technologia DRE może zwiększyć pamięć operacyjną o dodatkowe 8 GB, oferując użytkownikowi do 16 GB dynamicznej pamięci RAM.

realme C55 oferuje najszybsze w swoim segmencie ładowanie – 33W SUPERVOOC. Jego wydajną baterię 5000 mAh użytkownik naładuje do 100% w 63 minuty. Ekran urządzenia to wyświetlacz FHD+ o przekątnej 6,72” i częstotliwości odświeżania 90 Hz. Stosunek wielkości ekranu do całej budowy smartfona to 91,4%.

realme C55 posiada wydajny procesor MediaTek Helio G88 oraz pracuje na autorskiej nakładce opartej na systemie Android 13 – realme UI 4.0. Smartfon został wyposażony w moduł NFC, a dzięki 360-stopniowej technologii użytkownik może dokonać płatności zbliżeniowej jeszcze wygodniej niż w dotychczas.

Test realme C33 – smartfon budżetowy z potencjałem

Wyjątkowe wzornictwo i Mini Capsule

Nowy telefon realme jest najcieńszym z dotychczasowych modeli z serii C. Posiada obudowę 7,89 mm, a jego prostokątne ramki czerpią z urządzeń z najwyższego segmentu. Zapewnia to wygodny chwyt i pewne czucie w dłoni. Telefon jest dostępny w dwóch kolorach: czarnym i złotym.

realme C55 wprowadza także nowość do telefonów opartych na systemie Android. „Mini Capsule” to unikalna funkcja powiadamiania m.in. o stanie ładowania, owinięta wokół przedniego aparatu smartfona.  Posiadacze nowego urządzenia realme będą mogli także szybko sprawdzić status wykorzystania danych lub poznać liczbę przebytych w danym dniu kroków.

Seria realme C demokratyzuje flagowe technologie, wprowadzając je w niższy segment.  Skupia się na fotografii, pamięci, szybkim ładowaniu i unikalnym wzornictwie. Nowy realme C55 to mistrzowska propozycja w tym segmencie cenowym – powiedział Francis Wong, CEO realme Europe.

Cena i dostępność

W związku z rozpoczęciem sprzedaży, nowy smartfon realme C55 (wyposażony w 8 GB pamięci RAM oraz 256 GB pamięci wewnętrznej) będzie dostępny w wyjątkowej ofercie cenowej: 999 zł. Cenowa okazja „na start” potrwa do 2 kwietnia, a telefon w tej cenie będzie można nabyć w sieci sklepów Media Expert, Media Markt, Komputronik, RTV Euro AGD, x-kom, a także w sklep-realme.pl oraz na realmeshop.pl.

Od 3 kwietnia regularna cena realme C55 wyniesie 1099 zł.

  • Dodatkowo, od dziś do 5 kwietnia, zestaw obejmujący realme C55 (8/256) oraz opaskę sportową realme Band 2, będzie dostępny za 1099 zł u operatora sieci T-Mobile.
  • W specjalnej ofercie, która także potrwa do 5 kwietnia, klienci operatora sieci Play mogą za 999 zł nabyć smartfon realme C55 (6 GB RAM oraz 128GB pamięci ROM) w zestawie z opaską sportową realme Band 2.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]