Huawei Watch Ultimate – konkurs z okazji premiery

Huawei Watch Ultimate – już 3 kwietnia zadebiutuje w Polsce – konkurs z okazji premiery – wygraj najbardziej bezkompromisowy smartwatch marki

HUAWEI WATCH Ultimate

Już 3 kwietnia zadebiutuje w Polsce HUAWEI WATCH Ultimate. Z tej okazji oficjalny sklep internetowy huawei.pl zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest najnowszy smartwatch w wersji Expedition (w kolorze czarnym), dwa inteligentne zegarki HUAWEI WATCH Buds wyróżniające się słuchawkami ukrytymi pod tarczą oraz 50 kuponów rabatowych o wartości 200 zł na zakup smartwatchy z portfolio Huawei.

Test Huawei Watch GT 3 SE – smart zegarek dla rozmów i SMS-ów

Reklamy

Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na znalezienie się w gronie nagrodzonych osób, należy między 23 marca a 2 kwietnia wejść na stronę https://consumer.huawei.com/pl/offer/nowosc/, odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Opisz swoją najciekawszą sportową przygodę” i zasubskrybować newsletter sklepu. Na zwycięzców czekają:

  • HUAWEI WATCH Ultimate (zwycięzca otrzymuje kupon na zakup produktu za 1zł),
  • 2x HUAWEI WATCH Buds (zwycięzcy otrzymują kupony na zakup produktów za 1zł),
  • 50 kuponów o wartości 200 zł, obniżających cenę zakupu wybranych smartwatchy.

Kupony konkursowe będzie można wykorzystać do 23.04.2023 r. w sklepie internetowym huawei.pl. Kupony nie łączą się ze sobą ani z kodem rabatowym za zapisanie się na newsletter.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]