EZVIZ – wiosenne promocje – aż do 50 proc.

EZVIZ - wiosenne promocje na stronie Amazon

EZVIZ – wiosenne promocje – aż do 50 proc. na stronie Amazon

Usprawnij swój system ochrony domu tej wiosny dzięki ofertom EZVIZ na innowacyjne i najlepiej sprzedające się akcesoria zapewniające bezpieczeństwo

EZVIZ - wiosenne promocje

Wraz z nadchodzącą wiosną EZVIZ, producent inteligentnych zabezpieczeń do domu, wprowadza atrakcyjną ofertę cenową na urządzenia zwiększające bezpieczeństwo całej rodziny.

Reklamy

Od 27 do 29 marca, producent oferuje zniżki aż do 50% na swoje topowe kamery wewnętrzne i zewnętrzne w sklepie Amazon, umożliwiając podstawowe zabezpieczenie mieszkania w przystępnej cenie.

Recenzja Ezviz DP2C – kamera, wizjer i dzwonek do drzwi

Wraz ze zwiększeniem aktywności na świeżym powietrzu i wznowieniem rodzinnych wycieczek podczas cieplejszej pogody, dla wielu osób pomocne okazuje się posiadanie inteligentnych kamer domowych lub dzwonków do drzwi – do ochrony pustego domu, kontaktu z kurierem czy pozostającymi w domu zwierzętami domowymi i odwiedzającymi je opiekunami. Przecenione produkty od EZVIZ zaspokoją tego typu potrzeby w bardzo przystępnych cenach.

EZVIZ DB2

Zabezpieczenie drzwi wejściowych: podczas nieobecności w domu wiele może się wydarzyć przy drzwiach wejściowych. Niezależnie od tego, czy pojawi się potrzeba przekazania listonoszowi, aby zostawił paczkę w bezpiecznym miejscu, poinformowania gościa, aby wpadł później, czy też wyproszenia podejrzanych nieznajomych, wyborami wartymi rozważenia są produkty takie jak:

  • EZVIZ DB2 zasilany bateriami dzwonek do drzwi z gongiem

Doceniony nagrodami rynkowymi DB2 jest bardzo prosty w instalacji, bez konieczności wiercenia i podłączania przewodów. Posiada obraz 2K, 176-stopniowe pole widzenia, inteligentne wykrywanie ruchu ludzi oraz pozwalającą na anonimowość funkcję zmiany głosu, dzięki którym użytkownik uzyskuje ulepszony widok, komunikację i zdalne sterowanie.

EZVIZ BC1C 2K+
EZVIZ BC1C 2K+

 

  • EZVIZ BC1C zewnętrzna kamera na baterie z panelem słonecznym

Prosta w obsłudze kamera zewnętrzna, która nie wymaga żadnego okablowania ani abonamentu. Oprócz 210-dniowej żywotności baterii, kamera jest również przyjazna środowisku dzięki możliwości ładowana za pomocą kompatybilnego panelu słonecznego. Jej wyróżnikami są: odporność na warunki atmosferyczne, pozwalająca na instalację kamery w dowolnym miejscu na zewnątrz, a także bezpłatne miejsce do przechowywania 32 GB, pomocne do bezpiecznego przechowywania materiałów wideo.

Test EZVIZ BC1C 2K+ – zasilana bateryjnie kamera bezpieczeństwa

Poczucie bezpieczeństwa wewnątrz: możliwość komunikowania się w czasie rzeczywistym, świetna jakość wideo oraz audio, kompaktowa konstrukcja i przemyślana ochrona prywatności zachęcają do wyboru produktów EZVIZ zabezpieczających dom od środka:

Ta bogata w różnorodne funkcje, dostosowana do potrzeb dziecka kamera niewielkich rozmiarów jest inteligentnym, domowym „pomocnikiem”, który ułatwia codzienne zadania rodzicielskie. Wbudowany algorytm wykrywa różne rodzaje aktywności dziecka i obsługuje nagrywanie wideo wyzwalane ruchem, zapewniając bezpieczeństwo pociechy, a także umożliwiając prowadzenie wizualnego dziennika najpiękniejszych momentów dorastania dziecka.

EZVIZ BM1 niania elektroniczna

Produkty do ochrony domu na zewnątrz, jak i w jego wnętrzu są dostępne w przystępnej cenie na stronie Amazon w dniach 27-29 marca. Więcej szczegółów można znaleźć TUTAJ.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]