LG Smart TV – nauka z MasterClass

LG Smart TV z dostępem do MasterClass – platformy streamingowej

LG Smart TV z dostępem do MasterClass – platformy streamingowej

W tym miesiącu właściciele telewizorów LG Smart TV na całym świecie zyskują dostęp do MasterClass – platformy streamingowej, na której każdy może uczyć się od najlepszych ekspertów na świecie w szerokim zakresie tematów. Telewizory LG umożliwiają klientom dostęp do platformy bezpośrednio na dużym ekranie w domu. Aplikacja MasterClass, którą można pobrać w sklepie LG Content Store na telewizorach LG Smart TV z systemem webOS 4.0 (telewizory 2018) aż po nowo wprowadzone telewizory 2023, jest łatwo dostępna za pomocą poleceń głosowych i prezentowana w obszarze Life’s Good Hub.

LG Smart TV z MasterClass

Abonenci MasterClass będą mogli czerpać inspirację od ponad 180 instruktorów na kursach w różnych kategoriach, takich jak Sztuka i rozrywka, Biznes, Design i styl, Sport i gry oraz Pisanie. Oznacza to, że niemal każdy znajdzie tam kurs odpowiedni do swoich potrzeb i zainteresowań.
Widzowie mogą zajrzeć do kuchni „ojca chrzestnego” food trucków Roya Choi, zaplanować swoją karierę z byłą redaktor naczelną Teen Vogue i ikoną multimediów Elaine Welteroth, odkryć swojego wewnętrznego negocjatora z byłym głównym negocjatorem zakładników FBI Chrisem Vossem, nauczyć się przywództwa od byłej dyrektor generalnej PepsiCo Indry Nooyi i inteligencji w relacjach od znanej psychoterapeutki Esther Perel oraz wielu więcej światowych ekspertów, aby zainspirować się ich wiedzą i opowieściami.
Nowi i obecni abonenci MasterClass mogą uczyć się i odkrywać nowe zagadnienia w tempie, które najlepiej pasuje do ich stylu życia – oglądając kursy w częściach lub za jednym razem. Każdy z nich składa się z około 20 lekcji wideo trwających średnio po 10 minut. Kinowe wizualizacje i demonstracje z bliska sprawiają, że widzowie czują się jak na indywidualnej lekcji z instruktorami. Dla tych, którzy wolą nabywać wiedzę poprzez praktykę, Sessions by MasterClass oferuje ustrukturyzowany program nauczania, w którym członkowie mogą zdobywać ważne umiejętności poprzez wskazówki przekazywane krok po kroku od światowej klasy instruktorów i aktywnej społeczności kursantów.
Wprowadzając MasterClass do swoich telewizorów Smart TV, LG pokazuje dążenie do oferowania bardziej wszechstronnych wrażeń związanych z rozrywką domową, które odpowiadają unikalnym preferencjom, potrzebom i zainteresowaniom konsumentów. Kolejne usługi edukacyjne mają zostać wprowadzone jeszcze w tym roku.
Obchodzące w 2023 roku 10-lecie istnienia, telewizory LG OLED były pionierem i do dziś są liderem na rynku telewizorów premium, zdobywając wiele wyróżnień od dziennikarzy i ekspertów branżowych. Telewizory LG OLED są synonimem doskonałej jakości obrazu, żywych, dokładnych kolorów i głębokich czerni, dzięki czemu obrazy są niezwykle realistyczne. Dlatego stały się preferowanymi telewizorami wielu twórców i studiów. Firma intensywnie bada szerokie możliwości, jakie daje jej technologia samoświecących pikseli, rozpoczynając nową dekadę przywództwa i innowacji OLED.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]