HMI2023: odkryj moc autonomicznego psa-robota „Spota”

Poznaj autonomicznego psa-robota „Spota” przy stoisku GETAC

Zdobądź najnowocześniejsze wytrzymałe rozwiązania komputerowe firmy Getac i poznaj autonomicznego psa-robota „Spota” na tegorocznych Hannover Messe (HMI), wiodących światowych targach branżowych

psa-robota „Spota”

Getac, dostawca wytrzymałych rozwiązań komputerowych, po raz kolejny zaprezentuje swoją wszechstronną gamę wytrzymałych technologii do najnowocześniejszych zastosowań przemysłowych na tegorocznych Hannover Messe (HMI), wiodących światowych targach branżowych.

Odwiedzający stoisko Getac (hala 15, stoisko G41) będą mogli zapoznać się z nowymi, wytrzymałymi urządzeniami, z których wiele jest pokazywanych po raz pierwszy na targach HMI2023. Należą do nich niedawno wprowadzony na rynek laptop nowej generacji B360, a także szereg innowacyjnych rozwiązań w zakresie tabletów zaprojektowanych specjalnie z myślą o aplikacjach Przemysłu 4.0.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test AGM G1S – wytrzymałość, termowizja i wskaźnik laserowy

„Odkryj moc kompleksowych rozwiązań Getac dla Przemysłu 4.0” na HMI 2023

Motto targów Getac na HMI 2023 brzmi: „Odkryj moc kompleksowych rozwiązań Getac dla Przemysłu 4.0”. Obejmuje to nie tylko własne rozwiązania Getac, ale także rozwiązania jego partnerów ekosystemowych, z których wielu zostanie również zaprezentowanych podczas wydarzenia, w tym Nimmsta, Energy Robotics, Havis, Gamber-Johnson i Infocase.

Silne i wytrzymałe rozwiązania komputerowe firmy Getac zostały stworzone z myślą o wymagających zastosowaniach w różnych branżach. Całkowicie nowy, w pełni wytrzymały laptop nowej generacji B360 idealnie nadaje się do zadań o znaczeniu krytycznym, takich jak zarządzanie zasobami i przeglądy prewencyjnes, a wszechstronne tablety, takie jak ZX10 i F110, są idealnym narzędziem do zadań w produkcji, serwisie i logistyce.

Oprócz wytrzymałych rozwiązań sprzętowych, Getac zaprezentuje również swoją gamę specjalistycznych rozwiązań, takich jak Driving Safety Utility oraz inne urządzenia peryferyjne/akcesoria, które klienci mogą zakupić za pośrednictwem Getac Select®, aby sprostać wyjątkowym wyzwaniom branżowym. Eksperci Getac będą również dostępni podczas wydarzenia, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania odwiedzających dotyczące prezentowanych technologii i aplikacji.

Poznaj autonomicznego psa-robota „Spota” przy stoisku GETAC

Odwiedzający stoisko Getac w tym roku są również zaproszeni do spotkania „Spota”, czworonożnego robota mobilnego, który może samodzielnie wykonywać trudne zadania, takie jak monitorowanie instalacji w obszarach niebezpiecznych, za pomocą kompleksowej platformy oprogramowania firmy Energy Robotyka. Spot, który jest wyposażony w szeroką gamę kamer i czujników, może odczytywać zmierzone wartości, zbierać dane i przesyłać wszystko bezpośrednio z powrotem do operatora w czasie rzeczywistym, znacznie poprawiając bezpieczeństwo pracowników w niebezpiecznych obiektach.

W Getac ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby zrozumieć ich wyjątkowe potrzeby branżowe i jak najlepiej wdrożyć wymagające aplikacje Przemysłu 4.0 tak wydajnie, jak to możliwe” — wyjaśnia Eric Yeh, dyrektor zarządzający w Getac Technology GmbH. „Dzięki naszej koncepcji Total Solutions, teraz oferują kwalifikowane, solidne i kompletne rozwiązania i nie możemy się doczekać zaprezentowania ich wraz z naszymi partnerami na targach Hannover Messe 2023” dodaje Amanda Ward, EMEA Director, Technology & Services.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl