BenQ InstaShow VS20 – na hybrydowe spotkania

BenQ InstaShow VS20

BenQ InstaShow VS20 – na hybrydowe spotkania – najnowocześniejsze rozwiązanie prezentacyjne Plug-and-Play. Gwarantuje kryształową jakoś obrazów 4K i dźwięku dzięki wbudowanym inteligentnym mikrofonom.
Posiada certyfikat CVSS 3.0 w zakresie bezpieczeństwa informacji. 

BenQ InstaShow VS20

VS20 dostępny będzie w Polsce od połowy kwietnia br. w sugerowanej cenie detalicznej 2499€.

BenQ, znany na całym świecie twórca innowacyjnych, profesjonalnych technologii wyświetlania i interaktywnych rozwiązań do współpracy, zaprezentował InstaShow® VS20, w pełni zintegrowany bezprzewodowy system prezentacji. Oferuje on nieskazitelnie czyste obrazy 4K, inteligentne mikrofony i sprzętowe zabezpieczenie transmitowanych informacji co umożliwia łatwe organizowanie bezpiecznych spotkań hybrydowych.

„Nowoczesne przedsiębiorstwa zrozumiały, że jakość materiałów wizualnych i czysty dźwięk, jednakowe dla osobistych jak i zdalnych uczestników spotkań hybrydowych, są dziś kluczowym elementem efektywnego działania” – powiedział Conway Lee, prezes BenQ Corporation.

Recenzja Poly Voyager Focus 2 – akustyczna doskonałość podczas rozmów

„InstaShow® VS20 integruje kamerę, mikrofony i współdzielenie ekranu, tworząc intuicyjny, nie wymagający sterowników, bezprzewodowy system prezentacji zaprojektowany tak, aby bez wysiłku tworzyć hybrydowe sale konferencyjne zapewniające wyjątkową jakość audiowizualną, niespotykaną dotychczas na rynku.”

InstaShow® VS20 oferuje prawdziwą obsługę plug-and-play, aby rozpocząć prezentację uczestnicy spotkań muszą jedynie podłączyć nadajnik InstaShow do swojego komputera i odczekać kilka sekund na automatyczne dołączenie do wideokonferencji. InstaShow VS20 bezprzewodowo konsoliduje cały sprzęt konferencyjny, taki jak kamery i głośniki, przekształcając dowolną przestrzeń w najnowocześniejszą hybrydową salę spotkań. Dodatkowo za pośrednictwem aplikacji InstaShow® VS Assist pozwala elastycznie synchronizować działania uczestników zdalnych i będących na miejscu.

Nowością w nadajniku InstaShow modelu VS20 jest zintegrowany mikrofon dookólny, zoptymalizowany pod kątem odbioru głosu w promieniu 1,5 m. Prezenterzy mogą po prostu dołączyć do prezentacji i swobodnie rozmawiać. Bezprzewodowy mikrofon umożliwia odbiór w czasie rzeczywistym, z wielu nadajników InstaShow® i wykorzystuje algorytmiczne mieszanie głosu, aby zapewnić wyraźniejszą rozróżnialność poszczególnych uczestników i ułatwić współpracę. System ten można rozbudować do maksymalnie 32 użytkowników, zapewnia on stabilną transmisję bezprzewodową do 20 m, dzięki czemu nadaje się do wykorzystania w średnich i dużych salach konferencyjnych.

Jakość płynnej transmisji wideo 4K i dźwięku z mikrofonu bezprzewodowego InstaShow VS20 jest wspierana przez własny router. Dla zapewnienia stabilności Wi-Fi wykorzystuje on chipset z Clear Channel Assessment (CCA). Dodatkowo chroniony jest przez uwierzytelnianie WPA2 z szyfrowaniem AES 128-bit. Bezpieczeństwo informacji potwierdza certyfikat CVSS 3.0.

InstaShow® VS20 oferuje również wiodące w branży rozwiązania i funkcje dla hybrydowych sal konferencyjnych, w tym możliwość jednoczesnego udostępnienia ekranu 4 uczestnikom, przesył (przekazywanie) dotyku czy łączenie z laptopami przez gniazdo HDMI lub USB-C.

Więcej o InstaShow: https://www.benq.eu/pl-pl/business/wireless-presentation/vs20.html

 Dystrybutor InstaShow: AB S.A.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl