Brother PT-D460BTVP – mobilna drukarka etykiet

Brother PT-D460BTVP

Brother PT-D460BTVP – mobilna drukarka etykiet

Firma Brother wprowadziła do portfolio nowy zestaw do druku oznaczeń z serii P-Touch. Model PT-D460BTVP to profesjonalna mobilna drukarka etykiet z możliwością podłączenia do komputera. Urządzenie świetnie sprawdzi się w biurze, które wymaga wyraźnych i trwałych oznaczeń, oraz w środowisku domowym.

Drukarka etykiet PT-D460BTVP pozwala na intuicyjne tworzenie naklejek, dzięki zintegrowanej klawiaturze QWERTY, która znacznie usprawnia wprowadzanie tekstu. Duży wyświetlacz umożliwia podgląd oznaczenia przed wydrukiem, aby wyeliminować prawdopodobieństwo pojawienia się błędu. Urządzenie drukuje naklejki na taśmach o szerokości do 18 mm i zapisuje do 70 etykiet, aby móc je wydrukować ponownie. Drukarka może być zasilana bateriami AA lub zasilaczem sieciowym. Model jest kompatybilny z systemami operacyjnymi: Windows, macOS oraz Android i iOS.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test Brother P-touch P300BT – drukarka do etykiet dedykowana smartfonom

Dzięki pobraniu aplikacji iPrint&Label lub podłączeniu drukarki do komputera za pomocą kabla USB, możliwe jest korzystanie z dodatkowych funkcji dostępnych w oprogramowaniu. Aplikacje poza podstawowymi funkcjami oferują rozszerzone możliwości, w tym specjalnie zaprojektowane, gotowe szablony oraz tworzenie w pełni spersonalizowanych etykiet z logo, symbolami czy kody kreskowe.

W zestawie PT-D460BTVP znajduje się kaseta z taśmą, zasilacz sieciowy, futerał i kabel USB. Więcej szczegółów na temat nowego modelu i specyfikacja techniczna dostępne są na stronie www.brother.pl.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl