Promedica24 – Strefa Opieki w finale Mobile Trends Awards 2022

Mobile Trends Awards 2022

Pierwsza w Polsce aplikacja dla opiekunek – „Promedica24 – Strefa Opieki” firmy Promedica24 znalazła się w finale Mobile Trends Awards 2022.

Promedica24- Strefa Opiekunki

Pierwsza w Polsce aplikacja dla opiekunek – „Promedica24 – Strefa Opieki” firmy Promedica24 znalazła się w finale prestiżowego konkursu Mobile Trends Awards 2022 w kategorii Mobile MedTech.

Podczas uroczystej Gali 28 marca w Krakowie ogłoszono zwycięzców tegorocznej edycji konkursu Mobile Trends Awards 2022. Aplikacja „Promedica24 – Strefa Opieki”, która skierowana jest do opiekunów osób starszych, usprawniając i ułatwiając im codzienną pracę opiekuńczą nad pacjentem, a także zapewniając stały dostęp do informacji związanych z kontraktem, zyskała nominację do nagrody i znalazła się wśród czterech najlepszych w Polsce aplikacji w kategorii Mobile MedTech.

Test eufyCam 2 z HomeKit – bezpieczeństwo na każdym kroku

Najlepsza wśród setki projektów!

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

 Aplikacja „Promedica24 – Strefa Opieki”, stworzona została z myślą by wspierać opiekunów, szczególnie tych których miejsce pracy jest za granicą, np. w Niemczech czy Anglii. Opiekunowie na bieżąco mogą sprawdzać w aplikacji informacje dotyczące pracy i opieki nad podopiecznym. Wszystkie ważne szczegóły dotyczące kontraktu opiekunka ma pod ręką, np. opis miejsca sprawowania opieki, opis choroby pacjenta, wraz z podpowiedziami jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach opiekuńczych. Dzięki aplikacji opiekun może także przejść szkolenia, a wbudowany moduł czatu, w znacznym stopniu usprawnia komunikację w języku obcym. Aplikacja została zbudowana zgodnie z zasadami user experience, wyróżnia się łatwą i intuicyjną nawigacją, a także przejrzystą strukturą treści. Projekt został stworzony we współpracy z firmą Norbsoft.

Cieszymy się, że nasza aplikacja dla opiekunek otrzymała nominację w tak prestiżowym konkursie i znalazła się w gronie marek tworzących najlepsze projekty mobilne. To dla nas wielkie wyróżnienie i potwierdzenie, że warto wprowadzać mobilne rozwiązania, także w takiej branży jak opieka nad seniorem. Chciałabym także, bardzo serdecznie pogratulować wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym” – mówi Paulina Milak, pełniącą obowiązki dyrektora działu rozwoju i wsparcia systemów operacyjnych w firmie Promedica24.

Promedica24- Strefa Opiekunki

 

Nagrody Mobile Trends Awards 2022  przyznawane są od 11 lat, znanym, silnym i innowacyjnym firmom, które wprowadzają najlepsze rozwiązania mobilne wspierające potrzeby klientów oraz użytkowników. Tylko najlepsze aplikacje mają szansę na nominację i wygraną. Zwycięzcy poszczególnych kategorii wyłonieni zostali przez Kapitułę konkursową w skład, której wchodzą eksperci branży IT oraz technologii mobilnych. Do sukcesu zwycięzców przyczynili się także internauci, którzy mogli zagłosować na swój ulubiony projekt lub firmę.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl