Wyraź siebie z Redmi Note 12 i grafikiem CzugĄ

Wyraź siebie – nowa seria Redmi Note pobudza kreatywność. Dołącz do wydarzenia organizowanego w Xiaomi Store w warszawskiej Galerii Młociny i wyraź siebie podczas warsztatów z customizacji ze znanym i lubianym grafikiem CzugĄ

Wyraź siebie

Wyraź siebie – pod takim hasłem przewodnim zadebiutowały w Polsce smartfony z serii Redmi Note 12. Z tej okazji, od 1 do 2 kwietnia 2023 roku Xiaomi Store w warszawskiej Galerii Młociny odbędą się warsztaty z customizacji, czyli kreatywnego przerabiania i ozdabiania gadżetów. Całość odbędzie się pod okiem znanego grafika i twórcy internetowego CzugI. W warsztatach może wziąć udział każdy, tego dnia ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Konkurs

Przy okazji warsztatów na klientów Xiaomi Store w Galerii Młociny czeka także atrakcyjny konkurs. Zasady są proste. Wystarczy podczas trwania akcji zakupić jeden z wybranych smartfonów z serii Redmi Note 12. Następnie podczas warsztatów z CzugĄ spersonalizować załączone do smartfonu etui i udostępnić jego zdjęcie na swoim koncie w social mediach.

Reklamy

Test Xiaomi Redmi Note 11 Pro – fajny smartfon w przystępnej cenie

Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody:

  • I miejsce: sneakersy spersonalizowane przez znanego artystę Łukasza Maczugę „CzugA”, o wartości nieprzekraczającej 2000 zł.
  • II miejsce: voucher do sklepu Xiaomi o wartości 1000 zł.
  • III miejsce: voucher do sklepu Xiaomi o wartości 500 zł.

Wybrane modele serii Redmi Note 12, których zakup uprawnia do udziału w konkursie:

  • Xiaomi Redmi Note 12;
  • Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G;
  • Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G.

To jeszcze nie wszystko! Do każdego zakupionego smartfona z serii Redmi Note 12 dodatkowo otrzymamy słuchawki Xiaomi Buds 3 oraz zestaw unikalnych gadżetów!

Regulamin wraz z zasadami konkursu jest dostępny tutaj.

 

Kim jest CzugA?

Łukasz Maczuga, znany swoim fanom jako CzugA, od kilkunastu lat zawodowo zajmuje się projektowaniem, fotografią, tworzeniem wideo i przede wszystkim customizacją. Wśród jego realizacji znajdziemy projektowane specjalnie dla użytkownika obudowy komputerów, smartfonów czy tabletów, ale także ręcznie malowane obuwie sportowe, gamepady, a nawet architekturę wnętrz. Więcej informacji na jego oficjalnym profilu na FB.

Redmi Note 12
Redmi Note 12 5G

O serii Redmi Note 12

Nowa linia smartfonów marki Redmi obejmuje cztery urządzenia: Redmi Note 12 Pro+ 5G, Redmi Note 12 Pro 5G, Redmi Note 12 5G oraz Redmi Note 12. Seria Redmi Note 12 wprowadza funkcje znane z topowych flagowców do urządzeń z wyższej i średniej półki. Innowacje obejmują system aparatów, żywotność baterii, szybkość ładowania i przyjazny dla użytkownika design.

Oprócz konkursu towarzyszącego warsztatom, w sklepach Xiaomi obowiązują także liczne promocje, z których warto skorzystać:

Oferty obowiązujące do 2 kwietnia br. włącznie (lub wyczerpania zapasów):

  • Redmi Note 12 Pro+ 5G (8/256) – 2299 zł plus zegarek Redmi Watch 3
  • Redmi Note 12 (4/64) – rabat 200 zł – 799 zł zamiast 999 zł

Oferty obowiązujące do 16 kwietnia br. włącznie (lub wyczerpania zapasów):

  • Redmi Note 12 Pro 5G (6/128) – zwrot 300 zł (cashback)
  • Redmi Note 12 (4/128) – zwrot 200 zł (cashback)

Szczegóły na stronie www.promocjexiaomi.pl/cashbackredminote12

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]