T-Mobile MagentaBIZNES – nielimitowany internet i rozmowy dla firm

T-Mobile MagentaBIZNES –  dowozi nielimitowany internet i rozmowy dla firm, a teraz także atrakcyjną ofertę na smartfon Samsung Galaxy S22.

T-Mobile MagentaBIZNES

Wiele jest sposobów prowadzenia firmy, ale droga do sukcesu dla wszystkich pozostaje jedna – należy dowieźć rozpoczęte projekty i zamówienia po to, by móc zaangażować się w kolejne.

Nasza oferta MagentaBIZNES z internetem bez limitu prędkości i bez limitu danych oraz nielimitowanymi rozmowami na terenie Polski i Unii Europejskiej sprawia, że 9 na 10 klientów zostaje z nami na stałe. Kilku z nich można zobaczyć w naszej najnowszej kampanii reklamowej, promującej ofertę MagentaBIZNES – to przedstawiciele różnych sektorów: Mariusz Pływaczewski prowadzący firmę transportową Martrans, Maciej Kulesza stojący na czele lokalu Viaduct Pizza Bar, a także Dominika Matysiak będąca właścicielką cukierni Domo Bake.

Spot promuje zarazem ofertę abonamentu MagentaBIZNES ze smartfonem Samsung Galaxy S22 – stanowiącym jedną z topowych propozycji producenta. W ramach promocji każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na dowolny wariant abonamentu MagentaBIZNES, będzie mógł kupić ten model na korzystnych warunkach.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test Samsung Galaxy S22 Ultra – flagowiec z krwi i kości

Wybierając opcję z ratami na 36 miesięcy, zapłaci 70 zł miesięcznie. Jeśli zaś zdecyduje się na opłaty w 24 ratach, poniesie koszt w wysokości 105 zł miesięcznie. Do tego dochodzi opłata na start, która w przypadku tej oferty wynosi 0,04 zł.

Smartfon jest dostępny przy zakupie oferty MagentaBIZNES, która umożliwia wykorzystanie potencjału urządzenia. Znajdziemy w niej opcje dla firm o różnych potrzebach – przy czym wszystkie zawierają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju. W każdym z pakietów przewidziany jest ponadto pakiet minut do Unii Europejskiej, a także usługa internetu, która w przypadku dwóch wariantów abonamentu nie ma limitu danych do wykorzystania w smartfonie.

Ceny mieszczą się w przedziale 45-90 zł miesięcznie. Co ważne, w opcji z urządzeniem użytkownicy mogą liczyć na dodatkowy pakiet minut do krajów unijnych. Więcej informacji o ofercie MagentaBIZNES można znaleźć na tej stronie: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dla-firm/bezlimitow

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl