Televio promo – 4 kanały PREMIUM za darmo na Wielkanoc

Televio promo

Telewizja internetowa Televio przygotowała specjalną ofertę wielkanocną dla swoich użytkowników. Do pakietów BASIC i FAMILY zostały dodane 4 kanały PREMIUM, z których subskrybenci usługi mogą korzystać do końca kwietnia całkowicie za darmo.

Stacje dostępne są na dowolnym urządzeniu, a oferowane przez nie audycje można odtwarzać do 7 dni wstecz.

Televio promo

Platforma telewizyjna Televio udostępniła subskrybentom pakietów BASIC i FAMILY w prezencie wielkanocnym 4 dodatkowe stacje filmowe, w tym Epic Drama, Dizi, AXN Black i AXN White. W ramówce oferowanych kanałów PREMIUM można znaleźć mnóstwo docenianych filmów i seriali, dzięki czemu jest to wspaniała niespodzianka na święta, a także na chłodny początek wiosny.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Recenzja Televio – telewizja jaką chcesz i gdzie chcesz

Kanały są dostępne dla wszystkich użytkowników aż do końca kwietnia. Stacje można oglądać, z wykorzystaniem nowoczesnych funkcji, jak opcje zatrzymywania, przewijania i nagrywania transmisji na żywo. Televio pozwala odtwarzać audycje do 7 dni wstecz i zapisywać aż do 120 godzin nagrań bezpośrednio w aplikacji.

Jakie kanały uwzględniono w wielkanocnej ofercie?

  • EPIC DRAMA – W Epic Drama najważniejsza jest opowieść, a ta przepełniona jest dramatycznymi zwrotami akcji i intrygami. Kanał oferuje doceniane kryminały jak „Detektyw Murdoch” czy „Panna Marple” oraz romanse i seriale kostiumowe.
  • DIZI – Jedyna w Polsce stacja z tak bogatą ofertą popularnych seriali tureckich. Na kanale można znaleźć wyprodukowane z rozmachem opowieści o miłości, zdradzie i skomplikowanych relacjach międzyludzkich.
  • AXN BLACK – Prawdziwa perełka dla fanów zawrotnej akcji i superbohaterów. Na antenie kanału można znaleźć filmy przygodowe, a także amerykańskie i europejskie seriale kryminalne, w tym polskie produkcje, jak „Układ”.
  • AXN WHITE – Kanał stawia na trzymające w napięciu produkcje i inspirujące historie. Ciekawi bohaterowie, zawiłe intrygi i mnóstwo tajemnic do odkrycia. W ramówce przeważają seriale medyczne i kryminalne, w tym również polski serial „Rysa”.

Wymienione stacje telewizyjne będą dostępne we wszystkich pakietach podstawowych do 30 kwietnia.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl