Bezprzewodowy odkurzacz – jaki?

Odkurzacz bezprzewodowy przez lata kojarzył nam się ze sprzętem dodatkowym, którym posprzątamy niewielkie zabrudzenia czy przypadkowo wysypany ryż lub cukier. To mit, który chcemy obalić. Odkurzacz bezprzewodowy, może być jedynym, którego potrzebujesz w swoim domu. Przy jego wyborze zwróć szczególną uwagę na te 5 rzeczy.

Recenzja Samsung Bespoke Jet – multifunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy

Pionowy odkurzacz bezprzewodowy to spore udogodnienie w codziennych porządkach. Sprawdź, na jakie parametry i funkcje powinieneś zwrócić uwagę przy jego wyborze. Zawsze gotowy do pracy, wyjątkowo wygodny w użytkowaniu, bez konieczności wyciągania kabli czy podłączania rur.

Samsung Bespoke Jet
Samsung Bespoke Jet

Po pierwsze: wysoka moc ssąca

Wysoka moc ssąca to absolutna podstawa do skutecznego sprzątania, zwłaszcza gdy w naszym domu mieszkają zwierzęta. Silnik o mocy do 580 W, generuje moc ssania do 210 W, to znaczy, że nie zawiedzie cię nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Takimi właśnie parametrami mogą poszczycić się odkurzacze bezprzewodowe z linii Samsung Bespoke Jet (moc silnika do 580 W) [1].

Po drugie: długi czas pracy

Drugim ważnym aspektem jest długość pracy urządzenia. Powinno to być przynajmniej kilkadziesiąt minut, tak żebyśmy mogli swobodnie poodkurzać całe mieszkanie bez obawy o rozładowanie. Odkurzacze Samsung Bespoke Jet™ gwarantują pracę nawet przez godzinę [2], a dzięki wymiennej baterii można ten czas wydłużyć o kolejne 60 minut [3].

Test Samsung Galaxy Z Flip4, Watch5 40 mm i Galaxy Buds 2 pro – zgrany zespół

Po trzecie: specjalistyczne końcówki

Podczas sprzątania odkurzamy nie tylko podłogę czy dywan, ale również meble, listwy i najróżniejsze zakamarki. Dlatego odpowiednie wyposażenie odkurzacza jest niezwykle istotne. Ponadto, jeśli posiadamy czworonogi – specjalistyczne końcówki mogą naprawdę ułatwić nam życie i sprawić, że sprzątanie będzie sprawne i skuteczne. Odkurzacze z serii Bespoke Jet™ mają w zestawie; do zaoferowania aż cztery precyzyjne końcówki do różnych rodzajów powierzchni elektroszczotka Dual Jet przeznaczona jest do podłóg i dywanów, a elektroszczotka Slim Action dodatkowo bardzo dobrze zabezpiecza przed zarysowaniem drewniane parkiety, jest też idealna do sprzątania pod niskimi meblami. Pet Tool świetnie usuwa sierść zwierząt z mebli tapicerowanych, a końcówka myjąca [4] daje możliwość umycia i wypolerowania podłogi.

Po czwarte: stacja czyszcząca – jedyna taka na rynku!

Opróżnianie pojemnika na kurz, po zakończonym sprzątaniu to chyba najmniej lubiana czynność przez każdego. Niestety, aby zachować skuteczność odkurzacza, trzeba to robić na bieżąco. A gdyby tak – urządzenie robiło to za nas?

Ten luksus zapewniają tylko odkurzacze bezprzewodowe Samsung Bespoke Jet. Stacja czyszcząca All-in-One, automatycznie opróżnia pojemnik na zanieczyszczenia. Wystarczy po zakończonym sprzątaniu odstawić odkurzacz na stację, a technologia Air Pulse zassie kurz do worka, który znajduje się w korpusie urządzenia. Worek wystarczy wymienić raz na 2-3 miesiące. Takie rozwiązanie ogranicza do minimum kontakt z kurzem i alergenami.  Dodatkowo worek w stacji ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii aż do 99,9 proc [5]. Stacja All-in-One w bezprzewodowych odkurzaczach Samsung Bespoke Jet to istotny wyróżnik na rynku i unikalna technologia Samsung.

Test Samsung Jet 90 premium – odkurzacz 550 W w akcji

Po piąte: Unikalny design

Odkurzacze bezprzewodowe to urządzenia, które często trzymamy „na widoku”. W ten sposób zawsze są pod ręką, kiedy ich potrzebujemy. Dlatego też, poza wymienionymi funkcjonalnościami warto zdecydować się na urządzenie, które wpasuje się w nasze wnętrze. Takie właśnie są odkurzacze linii Bespoke Jet™. Stylowy design to dodatkowy atut dla każdego, kto lubi otaczać się pięknymi przedmiotami.

Skorzystaj z promocji Samsung 

Teraz odkurzacze Samsung Bespoke Jet, Jet 90 oraz Jet 75 objęte są promocją, dzięki której przy zakupie możesz otrzymać nawet do 500 zł zwrotu na konto.

Mechanizm promocji jest następujący:

  • Kup wybrany odkurzacz Samsung Bespoke Jet, Jet 90 lub Jet 75 w okresie od 30.03.2023 r. do 31.05.2023 r. Pamiętaj, że promocja może skończyć się wcześniej, jeżeli pula zwrotów zostanie wyczerpana wcześniej.
  • Zamieść opinię o zakupionym urządzeniu na samsung.pl lub na stronie sprzedawcy, lub na stronie porównywarki cenowej. Opinia powinna mieć min. 400 znaków i zawierać oznaczenie #promocjaSamsungzwrotsamsungjet
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy w ciągu 14 dni od zakupu, korzystając ze swojego konta Samsung Account.
  • Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia najpóźniej do 31 lipca 2023 r. otrzymasz zwrot na wskazane przez siebie konto bankowe.

Organizatorem promocji jest Samsung Electronics Polska sp. z o.o. Promocja trwa od 30.03 do 31.05.2023 r. lub do wyczerpania puli zwrotów. Lista modeli, wartość poszczególnych zwrotów oraz szczegółowe zasady promocji dostępne w regulaminie.

 

Regulamin promocji i informacje: www.jet.samsung.pl

***

[1] Testy wewnętrzne wg normy IEC60335-1 CL.10.

[2] Dotyczy użycia minimalnego poziomu mocy bez użycia akcesoriów z silnikiem.

[3] Dodatkowa bateria dostępna w modelach: VS20A95973W/GE, VS20A95943N/GE oraz VS20A95973B/GE.

[4] Końcówka dostępna w modelach VS20A95973W/GE oraz VS20A95973B/GE

[5] Badania FITI, wg normy KS K 0693:2016 dla bakterii gronkowca złocistego, pneumokoków, E-coli i pałeczki ropy błękitnej.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl