Dzień Dziecka – obudź w sobie dziecko z promocją Lenovo

Dzień Dziecka – kup i zarejestruj laptop Lenovo z procesorem Intel® lub wybrany tablet serii P11 i P12 Pro i zgarnij zestaw kloców LEGO® w prezencie. Akcja trwa od 15 maja do 25 czerwca 2023 r.

Dzień Dziecka

Dzień dziecka nadchodzi wielkimi krokami, w związku z czym marka Lenovo przygotowała specjalną promocję, skierowaną nie tylko do najmłodszych!. Aby wziąć w niej udział i zgarnąć jeden z zestawów kloców LEGO Technic 42107 Ducati Panigale V4 R lub LEGO Harry Potter 76389 Komnata tajemnic w Hogwarcie, wystarczy zakupić objęty promocją sprzęt Lenovo.

Laptopy biorące udział w promocji

Reklamy

Promocja dotyczy zakupu laptopów Lenovo wyposażonych w procesor Intel: IdeaPad 3, IdeaPad Slim 3, IdeaPad 5, IdeaPad Slim 5 oraz Chromebooków Lenovo- komputerów uprzyjemniających pracę, naukę i rozrywkę, nie tylko w domu. Dzięki wydajności, możesz zabrać je ze sobą gdzie tylko zechcesz, a inteligentne funkcje chroniące przed zmęczeniem wzroku pozwolą Ci cieszyć się wysokiej jakości obrazem bez przerwy. W promocji z okazji dnia dziecka biorą udział również tablety z serii P11 2. generacji, P11 Pro 2. generacji, P12 Pro – szybkie, mobilne, wydajne i ultralekkie urządzenia do konsumpcji multimediów dla całej rodziny.

Test Lenovo Tab P11 Pro 2. gen – dla pracy i rozrywki

Do wyżej wymienionych sprzętów możemy spodziewać się prezentu w postaci zestawu klocków LEGO® Technic 42107 Ducati Panigale V4 R, idealnych dla miłośników motocykli i wyzwań konstruktorskich.

Ale to nie wszystko!

Nie lada gratka dla prawdziwych Fanów Harrego Pottera! Przy zakupie laptopów Lenovo z serii IdeaPad 5 Pro, Yoga oraz laptopów z kategorii gamingowej – serii LOQ, IdeaPad Gaming 3 oraz Legion, producent komputerów dorzuca zestaw klocków LEGO® Harry PotterTM 76389 Komnata tajemnic w HogwarcieTM o wartości 569,00 zł.

Test Lenovo Tab P12 Pro – ma w sobie moc

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w akcji, należy w okresie od 15.05.2023r. do 25.06.2023r. zakupić produkt promocyjny – szczegółowy wykaz modeli produktów promocyjnych znajduje się na stronie internetowej promocji. Następnie, w ciągu 14 dni kalendarzowych od dokonania zakupu, należy zgłosić się do promocji wypełniając elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej akcji www.lenovopolska.pl/promocja-dziendziecka. Do formularza należy dołączyć dowód zakupu oraz skan wyciętego numeru seryjnego oraz kodu kreskowego urządzenia. Po zaakceptowaniu zgłoszenia i spełnieniu warunków promocji zestaw klocków LEGO® zostanie wysłany kurierem pod wskazany w formularzu adres w ciągu 21 dni. Szczegółowe informacje dotyczące promocji oraz regulamin można znaleźć na stronie: www.lenovopolska.pl/promocja-dziendziecka.

Promocją objęte są produkty fabrycznie nowe, które zostały nabyte od następujących partnerów promocji: Delkom.pl, Euro.com.pl, Komputronik.pl, Mediaexpert.pl, Mediamarkt.pl, Morele.net, Neonet.pl,  Sferis.pl,oraz X-kom.pl.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]