T-Mobile Magenta Biznes – jeszcze lepszy internet mobilny

W nowej odsłonie oferty Magenta Biznes klienci T‑Mobile znajdą wyższe prędkości internetu mobilnego oraz większy pakiet gigabajtów w podstawowym planie taryfowym. Abonamenty w odświeżonej wersji będą dostępne już od 16 maja.

Działaj szybciej i korzystaj z większych możliwości internetu

Abonament Magenta Biznes w każdym z wariantów oferuje dostęp do sieci 5G. Przy czym w najniższym planie taryfowym S pakiet danych do dyspozycji powiększy się o 10 GB i wyniesie w sumie 30 GB. Do tego użytkownicy ofert S i M odczują wzrost prędkości internetu, która sięgać będzie teraz do 40 Mb/s.

Test Motorola edge 40 pro – bardzo się polubiliśmy

Warto przy tym zaznaczyć, że począwszy od planu taryfowego M wzwyż, dostęp do internetu nie jest w żaden sposób ograniczony limitem gigabajtów do wykorzystania, a sama prędkość transferu nigdy nie zwalnia. Wśród propozycji znajduje się ponadto abonament w wersji VIP, który klientom biznesowym oferuje całkowicie nielimitowany dostęp do sieci w maksymalnej możliwej prędkości.

 

Oferta, która plusuje

Dodatkowa karta SIM dobrana do pakietu kosztować użytkowników będzie 35 zł netto, natomiast firmy, które zdecydują się na kartę SIM w wersji „Plus”, poniosą koszt 45 zł miesięcznie. Jeśli zaś po upływie roku przestaną korzystać z karty w tym wariancie, za każdy kolejny miesiąc, gdy nie pozostaje ona w użyciu, zapłacą jedynie 1 zł. Co ważne, przy wyborze wersji „Plus” otrzymać można do 200 zł zniżki na zakup dowolnego urządzenia z katalogu oferty Magenta Biznes.

Dobierz zestaw idealny i działaj

Taki rabat może okazać się bardzo przydatny. Magenta Biznes w T-Mobile to bowiem jednocześnie szeroka oferta nowoczesnych urządzeń dla biznesu: laptopów, smartfonów czy tabletów. Jedną z propozycji dostępnych na atrakcyjnych warunkach jest obecnie m.in. Samsung Galaxy S22, za którego przedsiębiorcy zapłacą 70 zł netto miesięcznie, jeśli zdecydują się na płatność w 36 ratach.

Z kolei klienci, którzy wybiorą ofertę obejmującą 24 raty, poniosą koszt w wysokości 105 zł netto miesięcznie. W obu przypadkach należy doliczyć 4 gr z VAT na start. Zakup urządzenia łączy się zaś z analogicznym planem taryfowym Magenta Biznes – na 24 lub 36 miesięcy.

Jak zatem w szczegółach prezentują się odświeżone pakiety? Poniżej można znaleźć wszystkie informacje:

Ofertę Magenta Biznes promuje wiosenna kampania reklamowa, w której biorą udział klienci T‑Mobile. Więcej informacji na temat oferty znaleźć można na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dla-firm/bezlimitow.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl