Smartfony Honor od dziś w Orange

To premiera, na którą czekało wielu z Was. Telefony Honor ponownie zawitały do Polski i od dziś możecie je kupić tylko w Orange.

Honor

Na początek Orange ma promocyjną ofertę na dwa modele – Honor 70 5G i Magic5 Lite 5G. Jeśli szukacie średniopółkowego smartfona w przystępnej cenie, eleganckiego, z wytrzymałą baterią i dobrym aparatem to świetnie trafiliście. Takie właśnie są: Honor 70 5G i Magic5 Lite 5G. Obydwa mamy w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz zielonej. Urządzenia współpracują z siecią 5G i mają Google Mobile Services. W Honorze 70 5G możecie skorzystać z eSIM-a.

Test Honor Watch ES – czyli aktywnie przez cały dzień

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Orange zachęca też do wzięcia udziału w promocji „Wiosna z Honorem”. Pierwsi z Was, którzy zdecydują się kupić te modele na stronie Orange – mogą otrzymać nawet 300 zł zwrotu w postaci karty Sodexo. Wystarczy od 8 maja do 7 czerwca br. zakupić Honory i zarejestrować się. Warto się jednak pospieszyć, bo pula tych bonusów jest ograniczona. Szczegóły dostępne są w regulaminie.

Warto przypomnieć, że Honor należał kiedyś do koncernu Huawei. Od ponad 2 lat funkcjonuje na świecie jako samodzielna marka. Swoje drugie podejście w Polsce, rozpoczynają z Orange.

Więcej informacji – parametry technicznych i ceny smartfonów znajdziecie tutaj

 

Źródło: Orange Polska

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl