Upominki i zniżki na 25-lecie wspierania Polskiej Siatkówki przez Plusa

Upominki i specjalne zniżki na najważniejsze wydarzenia siatkarskie w Polsce w 2023 roku

Plus, który jest dumnym sponsorem Polskiej Siatkówki i zawsze zachęca wszystkich do kibicowania Biało-Czerwonym, znów wprowadza dla swoich klientów promocje, dzięki którym będą mogli wspierać naszą kadrę narodową na meczach rozgrywanych w naszym kraju. W tym roku ma miejsce Jubileusz 25-lecia współpracy z Polską Siatkówką, a sezon reprezentacyjny startuje już 25 maja coroczną uroczystością w Alei Gwiazd Polskiej Siatkówki w Katowicach.

Darmowe bilety za abonament

Już jest dostępna specjalna promocja, w której można otrzymać upominek w postaci biletów na mecze towarzyskie reprezentacji Polski mężczyzn rozgrywane 25-26 maja w Katowicach i Sosnowcu.

Z promocji „Siatkówka Katowice” mogą skorzystać klienci, którzy podpiszą nową lub przedłużą dotychczasową umowę na abonament oraz użytkownicy ofert mix i na kartę, którzy przeniosą swój numer do oferty abonamentowej. Upominkiem za wybranie abonamentu za minimum 69 zł (59 zł z e-fakturą) są dwa bilety na jeden z meczów towarzyskich:

  1. Mecz Alei Gwiazd Siatkówki Polska – Niemcy, Katowice, Hala Spodek, czwartek 05.2023 godz. 20:30
  2. Mecz reprezentacji mężczyzn Polska – Niemcy, Sosnowiec, ArcelorMittal Park, piątek 05.2023 godz. 17:30

Z promocji można skorzystać wyłącznie w trzech punktach sprzedaży w Katowicach:

  • Punkt Sprzedaży Plusa i Polsat Box przy ul. Warszawskiej 1,
  • Punkt Sprzedaży Plusa i Polsat Box w Galerii Katowickiej przy ul. 3 Maja 30,
  • Punkt Sprzedaży Plusa i Polsat Box w Galerii Libero przy ul. Kościuszki 229.

Test Motorola edge 40 pro – bardzo się polubiliśmy

Zniżki na bilety na mecze dla klientów Plusa

Jak co roku klienci Plusa mają też możliwość zakupu ze zniżką biletów na rozgrywane w Polsce mecze naszych siatkarskich reprezentacji. Aby skorzystać z promocji „Zniżki na mecze siatkówki” należy na numer 80150 wysłać bezpłatnego SMS-a z odpowiednim hasłem. Harmonogram meczów oraz wykaz haseł uprawniających do zniżki na konkretne dni i spotkania jest dostępny na stronie www.plus.pl/siatkowka. Można otrzymać po jednym kodzie uprawniającym do zakupu maksymalnie do sześciu biletów, a promocyjna zniżka to 25% na bilety na mecze w ramach Finałów Siatkarskiej Ligi Narodów i 15% na bilety na wszystkie pozostałe mecze Reprezentacji Polski mężczyzn lub kobiet wskazane we wspomnianym harmonogramie. Promocja obowiązuje do wyczerpania puli kodów rabatowych, a zakupu biletów w ramach promocji można dokonać jedynie na platformie biletowej www.ebilet.pl.

Już 25 lat Plusa z Polską Siatkówką

Sieć Plus jest związana z Polską Siatkówka od 1998 roku będąc w tym czasie między innymi Głównym Sponsorem Reprezentacji Polski Kobiet i Mężczyzn oraz tytularnym sponsorem PlusLigi i sponsorem Ligi Siatkówki Kobiet. W ciągu tych 25 lat wszystkie nasze reprezentacje narodowe (mężczyzn i kobiet seniorów, juniorów i kadetów) zdobyły na najróżniejszych turniejach łącznie aż 91 medali.

Więcej informacji o upominkowych biletach i zniżkach dla klientów Plusa można znaleźć w regulaminach poszczególnych promocji na stronie www.plus.pl/siatkowka

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl