Razer Gold w grach Supercell

Razer Gold dostępny w grach Supercell – m.in. w Clash Of Clans czy Clash Royale i w wielu innych grach i zyskaj dostęp do niesamowitych nagród i artefaktów. 

Razer Gold

Najpopularniejsze gry studia Supercell — w tym np. Clash of Clans czy Clash Royale — są obecnie dostępne na stronie gold.razer.com. Gracz może teraz wejść na nowy poziom rozgrywki w jeszcze łatwiejszy sposób, ponieważ dzięki Razer Gold może nie tylko kupować przedmioty z wykorzystaniem waluty właściwej danej grze, ale też korzystać z szeregu innych płatnych opcji — np. z miesięcznych przepustek. Gracze zyskują w ten sposób dostęp do nowych wyzwań i nagród każdego miesiąca, a także do niezwykle bogatej gamy przeróżnych artefaktów — a wszystko to dzięki Razer Gold.

Test Samsung The Freestyle – jedyne w swoim rodzaju urządzenie

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Od 23 maja 2023 r. Razer Gold oferuje 10-procentowy bonus za zakupy dokonane walutą danej gry (klejnoty) i do 8 procent bonusu, gdy gracz zakupi klejnoty lub diamenty w grach korzystając z portfela Razer Gold.

Razer Gold to pierwsza zewnętrzna platforma płatności i sklep internetowy, gdzie można kupić walutę stosowaną w grach studia Supercell, m.in. w Clash of Clans, Clash Royale, Brawl Stars i Hay Day. Zakupy waluty w grach studia Supercell są możliwe we wszystkich regionach, gdzie dostępna jest usługa Razer Gold: Azja Południowo-Wschodnia, Azja Północna, Azja Południowa, Europa, Bliski Wschód, Afryka (EMEA), Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Australia i Nowa Zelandia.

Test Motorola edge 40 pro – bardzo się polubiliśmy

Specjalna oferta na start trwa do 18 czerwca 2023 r. lub do wyczerpania zapasów. W okresie promocji gracze będą mieć również szansę wygrać limitowany pakiet gadżetów Supercell (tylko w wybranych krajach). Więcej informacji można znaleźć na stronie Razer.com.

  • DLACZEGO:      Razer Gold ma służyć graczom jako łatwy, wygodny w obsłudze sposób na doładowanie kont w grach studia Supercell. Usługa ta to także dostęp do wielu ofert specjalnych i promocji.
  • KIEDY:  od 23 maja 2023 r. do 18 czerwca 2023 r.
  • GDZIE: gracze mogą doładować walutę w grach studia Supercell korzystając z Razer Gold na stronie gold.razer.com. Opcja ta dostępna jest na rynkach, gdzie oferowana jest usługa Razer Gold.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl