Netflix – to już koniec, dzielenie konta przeszło do historii

Netflix Polska rozsyła do klientów informacje o dzieleniu konta z osobami spoza gospodarstwa domowego

Właściciele konta korzystający z planów Standard lub Premium w wielu krajach mogą współdzielić konto Netflix z osobą, która z nimi nie mieszka, dodając dodatkowego użytkownika do swojego konta.

Netflix dzielenie się kontem w serwisie z filmami i serialami ma zostać niedługo zabronione, a każdy chętny będzie musiał wykupić abonament osobno.

Reklamy

Twoje konto Netflix jest przeznaczone dla Ciebie i osób, które z Tobą mieszkają, czyli dla Twojego gospodarstwa domowego .
Możesz wygodnie korzystać z serwisu Netflix także poza domem lub w podróży — na własnych urządzeniach, na telewizorze w pokoju hotelowym lub w innym miejscu.

Aby zarządzać swoim kontem Netflix:

  • Sprawdź, kto korzysta z Twojego konta. Przejrzyj listę urządzeń, na których zalogowano się do Twojego konta. Wyloguj się z urządzeń, które nie powinny mieć dostępu do konta, a następnie zmień hasło.
    Jeśli chcesz dzielić konto Netflix z kimś, kto z Tobą nie mieszka, masz kilka opcji:
  • Przeniesienie profilu. Każda osoba korzystająca z Twojego konta może przenieść profil do opłacanego przez siebie abonamentu.

Jeśli masz pytania, szczegółowe informacje znajdziesz w naszym Centrum pomocy.
Dziękujemy za wybranie serwisu Netflix. Cieszymy się, że jesteś z nami i że będziemy mogli Ci zaoferować jeszcze więcej wyjątkowych filmów, seriali i programów.

Czytamy w mailach do użytkowników

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]