HTC VIVE – Letnia Promocja na zestawy VR VIVE Pro 2 i VIVE Flow taniej

Wystartowała letnia promocja HTC z rabatami na VIVE Pro 2 i VIVE Flow!

HTC VIVE - Letnia Promocja

Od 5 do 26 czerwca 2023 r., zestaw VIVE Pro 2 Full Kit (zawierający 1x HMD, 2x kontrolery i 2x stacje bazowe) jest tańszy o 900 zł, dostępny w cenie 6399 zł. Sam headset VIVE Pro 2 HMD jest również oferowany z rabatem w wysokości 450 zł, w cenie 3699 zł.

Vive Pro 2 – krótka przygoda z goglami HTC

Dodatkowo, okulary VIVE Flow VR są dostępne w promocyjnej cenie 1799 zł, po obniżce o 900 zł od ceny regularnej.

  • VIVE Pro 2 to najbardziej zaawansowany i profesjonalny zestaw PCVR. Urządzenie gwarantuje najwyższą jakość obrazu i dźwięku dzięki zastosowaniu rozdzielczości 5K, niezwykle płynnemu odświeżaniu obrazu na poziomie 120Hz i 120 stopniowym polu widzenia. Głęboką imersję VIVE Pro 2 zawdzięcza dodatkowo systemowi słuchawek, dzięki zastosowaniu dźwięku przestrzennego 3D oraz certyfikacji Hi-Res Audio. Gogle są wygodne i komfortowe w użytkowaniu, co jest szczególnie przydatne podczas długich sesji w wirtualnym świecie.
  • VIVE Pro 2 są także najlepszym rozwiązaniem do zastosowań biznesowych. Doskonale sprawdzają się w takich obszarach jak szkolenia, spotkania, briefingi, konferencje, projektowanie, wizualizacje, symulacje i w wielu innych.
  • Vive Flow to pierwsze mobilne, wirtualne okulary all-in-one, które oferują wysoką jakość obrazu i wygodę noszenia. Okulary VIVE Flow umożliwiają oglądanie treści VOD, ale także zapewniają użytkownikom swobodę korzystania z nich wszędzie, dzięki ich kompaktowym rozmiarom.

Promocja na VIVE Pro 2 oraz VIVE Flow jest ograniczona czasowo i trwa od 5 do 26 czerwca 2023 r., a zestawy VR dostępne są na stronach: VIVE.com, Amazon.com lub u wybranych sprzedawców detalicznych takich jak X-kom.pl, MediaExpert.pl, Kom-IT.pl, VortexVr.pl.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl