KOLEO i PKP Intercity – wspólne lato pełne nowości

Rozpoczęta w październiku 2022 roku współpraca KOLEO z PKP Intercity pokazuje, że była to doskonała decyzja dla podróżnych. Platforma KOLEO integruje największych polskich przewoźników, dając pasażerom wybór najlepszych, dostępnych dla nich ofert.

PKP Intercity / KOLEO

Wysoką jakość platformy KOLEO potwierdza nie tylko kilkadziesiąt milionów sprzedanych biletów, lecz także wysoka średnia ocen użytkowników w Google Play i AppStore. Obecnie KOLEO ma ponad 2,5 mln zarejestrowanych użytkowników, a z usług platformy każdego dnia korzysta kilkadziesiąt tysięcy osób. Platforma KOLEO stale jest rozbudowywana, dzięki czemu planowanie podróży jest jeszcze łatwiejsze. Tylko w tym roku uruchomione zostały takie funkcje jak portfel Google i Apple Wallet oraz usługa Bambetle+, która pozwala na wysłanie bagażu wprost z domu lub pracy do miejsca docelowego.

Ogromnie cieszy nas fakt, że zaledwie w 7 miesięcy przez platformę KOLEO nasi pasażerowie kupili ponad 2 mln biletów na przejazdy pociągami PKP Intercity. Ta współpraca od samego początku pokazała duży potencjał i wiemy, że będziemy wspólnie wdrażać kolejne udogodnienia dla naszych klientów – mówi Tomasz Gontarz, wiceprezes zarządu PKP Intercity.

PKP Intercity stale rozwija i usprawnia działanie swoich kanałów sprzedaży, stawiając przy tym przede wszystkim na komfort pasażerów. Dzięki wprowadzonej we wrześniu 2021 roku polityce ujednoliconych warunków handlowych i współpracy z zewnętrznymi partnerami korzystający z usług przewoźnika mają jeszcze więcej możliwości, by kupić bilety. Obecnie pasażerowie PKP Intercity mają możliwość zakupu biletów poprzez systemy sprzedaży mPay, e-Podróżnik, SkyCash oraz oczywiście KOLEO.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Ostatnio dodaliśmy do KOLEO sporo nowych funkcji, m. in. unikatową usługę Bambetle+, która cieszy się coraz większą popularnością, szczególnie wśród seniorów i rodzin z dziećmi. Niebawem udostępnimy z PKP Intercity sprzedaż biletów na rower, a już w wakacje biletów na wagony sypialne i tzw. kuszetki – mówi Kuba Czajkowski, prezes zarządu Astarium, właściciela platformy KOLEO.

Wsłuchując się w potrzeby i głosy klientów, KOLEO na początku czerwca umożliwi kupno biletów na przewóz rowerów lub psa w pociągach PKP Intercity. Będzie to znaczącym ułatwieniem w przemieszczaniu się podczas wyjazdów wakacyjnych. Już tego lata planowane jest dodanie możliwości rezerwacji w wagonach sypialnych i z miejscami do leżenia PKP Intercity. W niedługim czasie KOLEO zacznie sprzedaż biletów na pociągi międzynarodowe obsługiwane przez PKP Intercity. Klienci KOLEO będą mogli też skorzystać z graficznej rezerwacji miejsc, która pozwoli wybrać na schemacie pociągu miejsce, w którym pasażer chce siedzieć. Dostęp do graficznej rezerwacji planowany jest jesienią tego roku.

Test Blendtec Total – blender kielichowy

PKP Intercity stale rozwija swoje kanały sprzedaży, dlatego też oprócz zdalnych możliwości zakupu biletów zachęca do współpracy firmy obsługujące stacjonarne punkty sprzedaży. Aby dołączyć do tej formuły agencyjnej, chętne do współpracy podmioty powinny mieć własną lub partnerską sieć dystrybucji towarów lub usług i posiadać minimum 50 ogólnodostępnych punktów stacjonarnych do sprzedaży towarów lub usług na terenie kraju, z wykluczeniem kolejowych kas biletowych. Zgłaszający powinni wypełnić odpowiedni formularz dla agentów, w którym zostały określone szczegółowe warunki współpracy. Formularz jest dostępny na stronie internetowej PKP Intercity.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl