Play dla firm – 2 abonamenty w cenie 1

Nowe oferty Play dla firm

2 abonamenty w cenie 1

To specjalna promocja dla wszystkich, którzy przenoszą swoją działalność do Play. Dzięki temu dwa numery z dużą paczką danych otrzymacie już od 50 zł miesięcznie.

Play dla firm

Łącz usługi i zgarnij rabaty

Jeśli do swoich firmowych numerów dodacie światłowód Play (niezależnie czy już go posiadacie czy dopiero się na niego decydujecie) możecie zgarnąć aż 20 zł zniżki miesięcznie.

Nowe oferty

Abonamenty SML i XL są chętnie wybierane przez przedsiębiorców. Dlatego Play teraz wprowadza ich nową odsłonę. W S i M powiększa na stałe pakiety internetu w smartfonie (odpowiednio do 25 GB oraz 150 GB), a w L i XL obniża ceny smartfonów w ofercie.

Dodatkowa karta z internetem? Proszę bardzo

W abonamentach ML oraz XL macie możliwość dokupienia karty z dużą paczką GB w specjalnej cenie. Dostępny transfer oraz cena zależą od wybranego abonamentu:

  • M – 200 GB za 10 zł lub 500 GB za 20 zł
  • L – 300 GB za 10 zł lub 500 GB za 20 zł
  • XL – bez limitu GB i prędkości za 20 zł

Jeśli nie chcecie się decydować na stały pakiet co miesiąc możecie wybrać kartę z internetem odnawialnym – 20 zł za każde rozpoczęte 100 GB. Nie korzystasz – nie płacisz.

A jakie smartfony Play poleca? Przede wszystkim absolutny flagowiec, czyli Samsung Galaxy S23 Ultra, ale i bardzo mocną w swojej klasie i rozsądnie wycenioną Motorolę edge 30 neo 5G. Oczywiście do wyboru jest o wiele więcej urządzeń, dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie.

 

Wszystkie podane ceny wyrażone są w netto. Więcej informacji na temat ofert Play dla firm można znaleźć na stronie play.pl, w salonach, u Doradców Biznesowych a także dzwoniąc pod numer 790 600 600.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl