Smak Orientu, czyli Tydzień w Stylu Orientalnym

Od poniedziałku 5 czerwca do sklepów sieci Lidl Polska zawita Tydzień w Stylu Orientalnym. W ofercie znajdą się propozycje dań, przekąsek czy przypraw. To świetna okazja, by zasmakować w orientalnych daniach wyjątkowej kuchni Dalekiego Wschodu.

Tydzień w Stylu Orientalnym

Kuchnia orientalna słynie z różnorodności, oryginalnych połączeń smakowych
i bogactwa przypraw, których niespotykana kolorystyka i aromat sprawiają, że każda potrawa to kulinarna rozkosz. Korzenne, lekko pikantne, warzywne… takie właśnie są dania kuchni wschodu. Już teraz, w ofercie sieci Lidl Polska znajdziemy szeroką ofertę produktów idealnych do stworzenia we własnych domach tych rozgrzewających ciało i duszę dań. Wyrusz w niesamowitą podróż po krajach orientu.

 

Podczas najbliższego Tygodnia Orientalnego każdy, kto chce zasmakować w niecodziennych daniach kuchni wschodniej, odkryje coś dla siebie. W ofercie znajdzie się m.in.: pide – popularne w Turcji danie z ciasta pszennego z wytrawnymi dodatkami jak opiekane mięso, ser i warzywa za jedyne 11,99 zł /400 g/ 1 opak. Ponadto dostępne będą falafele w supercenie 7,99 zł za 200 g / 1 opak. czy ciasto filo wykorzystywane do potraw na słodko jak baklava bądź w wersji wytrawnej jak börek, w cenie 4,99 zł / 400 g / 1 opak.

Na wieczorne spotkanie z bliskimi jako przekąska sprawdzi się pieczona papryka w oleju w cenie 8,99 zł / 420 g po odsączeniu / 1 opak., chipsy z brązowego ryżu w cenie 3,49 zł /60 g/ 1 opak. czy hummus w cenie 4,99 zł / 200 g/ 1 opak. Z kolei niepowtarzalnego aromatu każdej potrawie nadadzą przyprawy kojarzone z Dalekim Wschodem jak mielona kolendra, imbir, kurkuma czy mieszanka tażin za jedyne 3,99 zł / 60-85 g / 1 opak.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl