T-Mobile na kartę – nowa usługa dla użytkowników

T-Mobile na kartę – nielimitowane rozmowy z Polski do Ukrainy. T-Mobile wprowadza dodatkową usługę dla użytkowników na kartę, po włączeniu której będą oni mogli korzystać z nielimitowanych połączeń z Polski do Ukrainy. Rozwiązanie jest dostępne dla osób posiadających na taryfie GO! już aktywną ofertę cykliczną od 35 zł.

Klienci mają możliwość wykonywania nieograniczonych żadnym limitem połączeń do ukraińskich sieci Vodafone, Kyivstar i Lifecell za 25 zł przez 30 dni. Usługa jest cykliczna, więc wystarczy, że użytkownicy będą posiadać kwotę 25 zł na koncie, która pozwoli na jej odnowienie na kolejne 30 dni i oczywiście aktywną ofertę od 35 zł w taryfie GO.

Jak to dokładnie działa?

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

T-Mobile na kartę

Włącz nielimitowane rozmowy do Ukrainy i rozmawiaj bez ograniczeń

Usługa jest dostępna dla osób, które wybrały oferty w T-Mobile na kartę za min. 35 zł miesięcznie. Oznacza to, że skorzystają z niej użytkownicy pakietów cyklicznych GO! M, GO! M+UA lub GO! L, a także klienci, którzy zdecydowali się na pakiety Bez limitu L+, Bez limitu L+UA oraz Bez limitu XL. Usługę „Nielimitowanych rozmów do Ukrainy” mogą aktywować np. w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Test MultiGrill elektryczny Kuvings – zdrowe jedzenie w zasięgu ręki

W skład oferty GO! M w T-Mobile na kartę wchodzą nielimitowane rozmowy, MMS-y i SMS-y oraz 40 GB internetu (w tym 20 GB po doładowaniu). W wersji GO! M+UA użytkownicy dodatkowo maja zaś do dyspozycji 1500 minut na połączenia do Ukrainy do sieci Vodafone, Kyivstar i Lifecell. Oferty w cenie kolejno: 35 zł i 40 zł umożliwiają skorzystanie z Rok Internetu, w ramach którego zdobyć można 2400 GB (12 x 200 GB) ekstra przez rok. Z GO! L z nielimitowanymi rozmowami, MMS-ami, SMS-ami oraz 60 GB (w tym 30 GB po doładowaniu) za 45 zł co 30 dni, klienci otrzymają z ofertą Rok Internetu nawet 4800 GB ekstra przez rok (12 x 400 GB).

Przypominamy, że Rok Internetu jest dostępny do aktywacji wyłącznie w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Więcej informacji na temat oferty można znaleźć na tej stronie.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl