Plus – tańszy abonament, oszczędź nawet 480 zł

Plus obniża cenę abonamentu L z 79 zł/mies. na 69 zł/mies. z rabatami przez 12 lub 24 miesiące. Jednak to nie jedyna promocja – obniżką zostanie objęty również Abonament Rodzinny. Użytkownicy, którzy zdecydują się na dołączenie drugiego abonamentu L do swojego rachunku, zapłacą za niego jedynie 39 zł/mies. zamiast 49 zł/mies. nawet przez 2 lata.

Plus

Tańszy abonament

Od teraz klienci mogą korzystać z obniżonej ceny abonamentu L 69 złotych miesięcznie. W ramach tego korzystnego pakietu, klienci otrzymują aż 120 GB danych, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. To doskonała oferta dla osób, które cenią sobie swobodę korzystania z najszybszego, według niezależnych rankingów, internetu 5G od Plusa, bez obawy o przekroczenie limitów.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test Motorola Edge 40 – jeżeli szukasz fajnego smartfonu

Więcej korzyści z Abonamentu Rodzinnego

Abonament Rodzinny również został objęty obniżką cenową, dając możliwość dodatkowej oszczędności. Drugi numer w abonamencie L został obniżony z 49 zł/mies. na 39 zł/mies., w ramach którego otrzymujemy pakiet 120 GB oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Niższa cena obowiązuje przez 2 lata przy równoczesnym zakupie smartfona. To doskonała okazja, by zapewnić wszystkim członkom rodziny wygodę korzystania z usług telekomunikacyjnych w przystępnych cenach. Decydując się na dwa abonamenty L w Abonamencie Rodzinnym można zaoszczędzić nawet 480 złotych przez dwa lata trwania umowy.

Dla Klientów potrzebujących mniejszej paczki GB Plus ma Abonamenty Rodzinne rozpoczynające się od 29 zł/mies.

Od teraz obniżka cen Abonamentów Rodzinnych dostępna jest nie tylko dla klientów przenoszących numer, ale również dla nowych klientów oraz klientów którzy przechodzą z  oferty Plus MIX lub z oferty Plus na Kartę z co najmniej trzydziestodniowym stażem.

Recenzja XPG Summoner Mini i XPG Primer – zestaw dla graczy

Disney+ w prezencie na rok

Wszyscy abonenci mogą korzystać z promocji, w ramach której otrzymają dostęp do Disney+ w prezencie na rok. To 12 miesięcy oglądania filmów, animacji, seriali i dokumentów bez dodatkowych opłat.

5G Ultra

5G Ultra oferuje najszybsze 5G w Polsce, zapewniając maksymalną prędkość pobierania do 1 Gb/s. Aby osiągnąć takie wyniki, Plus wykorzystuje agregację trzech pasm: dwa pasma w technologii 5G (2600 MHz i 2100 MHz) oraz warstwę 4G (1800 MHz). 5G Ultra jest dostępne bezpłatnie dla wszystkich klientów Plusa i Plusha korzystających z ofert: Plus Abonament, Plus dla Firm, Plus Mix, Plus na Kartę, Plus Internet, Plush ABO oraz Plush na Kartę. Aby korzystać z ultra szybkiego internetu, wystarczy znajdować się w zasięgu sieci 5G Ultra i posiadać kompatybilne urządzenie.

Informacje nt. zasięgu sieci 5G Ultra można sprawdzić na: www.plus.pl/mapa-zasiegu.

Kampania reklamowa

Promocję wspiera kampania reklamowa z udziałem gwiazd – Anny Smołowik, Filipa Orlińskiego i Wojciecha Mecwaldowskiego. Plusowe trio w luźnej i żartobliwej konwencji przedstawia korzyści z przeniesienia numeru do Plusa, czyli tańsze Abonamenty Rodzinne, dostęp do Disney+ czy też atrakcyjne oferty zakupu smartfonów. Z jednego ze spotów dowiemy się, kto wygrał wyścig o tytuł Pracownika Miesiąca. Dodatkowe krótkie filmiki z zabawnymi historiami sprzedawców pojawiają się w internecie, w tym w mediach społecznościowych Plusa.

Linki:

  1. Do Plusa sam się przenosi. Jedyny taki abonament rodzinny.
  2. Disney+
  3. Samsung Galaxy S23 Ultra
  4. Motorola moto g53
  5. OPPO A78

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl