Orange – lato internetu do bezkońca

Orange – latem na klientów wybranego planu 5G z abonamentem komórkowym czeka nowa oferta. Otrzymają oni co miesiąc aż 600 GB internetu – przez cały czas trwania umowy. A dla przenoszących numer dodatkowo nawet 6 miesięcy abonamentu bez opłat.

Na klientów biznesowych czeka ekstra pakiet 300 GB internetu oraz smartfony w super cenach – taniej nawet o 906 zł, decydując się na ofertę z abonamentem.

Lato to czas odpoczynku, wyjazdów i dzielenia się wakacyjnymi wrażeniami z bliskimi. Wtedy też chętniej korzystamy z rozrywki w smartfonie. W tym sezonie nowością od Orange jest gigantyczny pakiet gigabajtów w smartfonie.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Korzystaj z internetu do bezkońca

Teraz najkorzystniejszą opcją staje się Plan L, w którym Orange oferuje internet do bezkońca – na wakacje i nie tylko. Klienci, którzy wybiorą ten plan – w ramach nowej umowy lub przedłużenia obecnej – otrzymują aż 600 gigabajtów internetu miesięcznie. Nie ma tu ograniczeń czasowych, to znaczy, że klienci dostają te 600 GB tak długo, jak korzystają z Planu L – zarówno w trakcie 24 mies. umowy, jak i w przypadku umowy na czas nieokreślony. Gigabajty można przeznaczyć na ulubioną rozrywkę online – oglądanie filmów, granie, słuchanie muzyki, surfowanie po internecie, wideorozmowy, czaty – jak tylko się chce, gdzie się chce i kiedy się chce.

Klienci pozostałych planów S i M z obecnymi pakietami GB (30 GB w Planie S i 140 GB w Planie M) mogą także śmiało dzielić się z bliskimi wrażeniami z wakacji i nie tylko.

Test realme 11 pro+ 5G oraz realme 11 pro 5G – luksusowy design wsparty technologią

Do tego na wakacje można dokupić w Orange smartfony idealne do rozrywki. Wśród polecanych modeli są: Samsung Galaxy A54 5G 128 GB, Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128 GB, iPhone 14 Plus 256 GB 5G

Dla przenoszących numer do Orange nadal obowiązuje promocja: dodatkowe 6 miesięcy abonamentu komórkowego za 0 zł (przy zakupie Planu L na 24 mies., w pozostałych planach S i M są to 2 miesiące bez opłat).Orange promo

 

Wakacyjne smartokazje dla firm

Zgodnie z badaniami* z usług Orange korzysta ponad 60% firm w Polsce warto więc dołączyć do tego grona.

Wystartowała nowa akcja „Wakacyjne smartokazje”. Użytkownicy Planów Firmowych mogą dokupić dla siebie lub swoich pracowników niezawodne smartfony, których ceny zostały teraz obniżone. Wśród licznych modeli można kupić np. Samsunga Galaxy S23 5G taniej o 906 złotych czy Samsunga Galaxy A54 5G – w cenie obniżonej o 637 złotych w abonamencie.

Smartfony w promocji dla przedsiębiorców/dla firm to m.in:

  • Samsung Galaxy S23 8/256 GB za 85 zł + VAT/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym XL,
  • Samsung Galaxy A54 5G 8/128 GB za 41 zł + VAT/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym L,
  • iPhone 14 Plus 256 GB 5G za 119 zł + VAT/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym XL
  • Xiaomi Redmi Note 12 4/128 GB za 19 zł + VAT/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym M.

Dla klientów biznesowych operator przedłuża też ofertę dodatkowego pakietu internetu 300 GB w prezencie na 6 mies., do wykorzystania w kraju. Przeznaczona jest ona zarówno dla nowych, jak i przedłużających umowy klientów, obowiązuje dla wszystkich wariantów Planu Firmowego oraz dla mobilnego Internetu Biurowego.

Test Huawei Mate X3 – oszałamiający, ale…

Powyższe letnie promocje obowiązują od 22.06.2023 r. do wyczerpania zapasów sprzętowych. O szczegółach 600 GB w Planie L można przeczytać tutaj.

Więcej o Planach Firmowych znajduje się na stronie poświęconej klientom biznesowym https://www.orange.pl/lp/smartfony-dla-firm-z-abonamentem

***

*Zwrot „ponad 60% firm” dotyczy badania „Pozycja Orange na rynku B2B” przeprowadzonego na ogólnopolskiej próbie firm w listopadzie i grudniu 2022 r. przez firmę PBS Sopot na zlecenie Orange, zgodnie z którym 62% przebadanych firm korzysta co najmniej z jednej usługi Orange.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl