Samsung Bespoke Jet AI – w przedsprzedaży

Samsung ogłosił światową premierę odkurzacza Bespoke Jet AI. Najmocniejszego odkurzacza marki Samsung z silnikiem o mocy do 730 W, który generuje moc ssącą do 280 W z automatycznie opróżniającym się pojemnikiem na kurz i technologią AI.

 

W Polsce odkurzacz można kupić w przedsprzedaży od 19 czerwca do 2 lipca: W ofercie na samsung.pl kupując Bespoke Jet AI i przenośny projektor The Freestyle otrzymasz w zestawie [1]!

Szczegóły promocji znajdują się na stronie: bespokejetai.samsung.pl.

 

Jedyny odkurzacz, jakiego potrzebujesz w stylu Bespoke

 

W Polsce dostępny jest model w kolorze satynowej czerni. – Odkurzacz Bespoke Jet™ AI został zaprojektowany z myślą o różnych stylach życia, dlatego spełni wymagania każdego użytkownika. Głównie za sprawą wysokiej mocy ssącej i trybowi odkurzania AI, który automatycznie dostosowuje moc ssącą do rodzaju powierzchni. – podsumował Junwha Lee, Executive Vice President and Head of the Customer Experience Team of Digital Appliances Business w Samsung Electronics. – Bespoke Jet  AI to odkurzacz dla każdego, kto lubi łączyć komfort ze wyjątkowym designem  – dodaje.

 Najmocniejszy i najdłużej działający odkurzacz bezprzewodowy Samsung

Bespoke Jet™ AI został wyposażony w silnik HexaJet™ o mocy do 730 W, który generuje moc ssącą do 280 W [2]. Dzięki temu to najmocniejszy silnik ze wszystkich dotychczasowych odkurzaczy Samsung. Ten ultralekki silnik, ważący zaledwie 150 g, zapewnia komfortowe sprzątanie, a jednocześnie ma o 25% większą moc i 52% większą wydajność w porównaniu z poprzednim modelem [3].

Odkurzacz może pracować nawet do 160 minut, dzięki dwóm bateriom w zestawie [4]. Pierwsza, długo działająca pozwala na odkurzanie  do 100 minut, druga, lżejsza co codziennych zabrudzeń przedłuża czas pracy o kolejne 60 minut. Czas pracy do 100 minut to najdłuższy czas pracy na jednym ładowaniu wśród wszystkich odkurzaczy akumulatorowych Samsung [5]. Akumulator ma pojemność 4500 mAh – czyli o 80% więcej niż poprzedni model i został zoptymalizowany tak, aby zachował 70% [6] swojej wydajności po nawet 500 cyklach ładowania.

Recenzja Samsung Bespoke Jet – multifunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy

Bespoke Jet AI oferuje również szeroki wybór końcówek oraz innych akcesoriów. Elektroszczotka Active Dual LED AI zapewnia skuteczne odkurzanie różnych rodzajów powierzchni, a wbudowane oświetlenie LED pomaga zobaczyć kurz nawet w zaciemnionych miejscach. Z kolei elektroszczotka Slim LED AI ma bardzo zwrotną konstrukcję i pozwala dokładnie posprzątać nawet w wąskich przestrzeniach. Wyposażona w elektrostatyczne włosie, które zbiera najdrobniejszy kurz [7] i jest delikatne dla drewnianych parkietów. Urządzenie posiada również uchwyt na akcesoria, dzięki któremu możemy w łatwy sposób przechowywać całe wyposażenie odkurzacza w jednym miejscu.

 

Sprzątanie przy wsparciu sztucznej inteligencji dla wyjątkowych efektów

Tryb odkurzania AI w odkurzaczu Bespoke Jet™ AI zapewnia skuteczne sprzątanie na różnych rodzajach powierzchni. To pierwszy bezprzewodowy odkurzacz z technologią certyfikowaną przez UL Solutions [8] – przewodnią, niezależną organizacją bezpieczeństwa nauki. W trybie odkurzania AI, odkurzacz rozpoznaje rodzaj powierzchni i optymalizuje pracę odkurzacza, co pozwala na dłuższe odkurzanie na jednym ładowaniu.

Tryb pozwala zmniejszać zużycie baterii nawet do 14% i zwiększyć zwrotność szczotki o 6% (podczas używania elektroszczotki Active Dual LED AI). Podczas korzystania z elektroszczotki Slim LED AI w trybie AI możemy ograniczyć zużycie baterii do 21% i zwiększyć zwrotność aż o 8% [9].

Co więcej, połączenie odkurzacza z aplikacją SmartThings [10] daje możliwość autodiagnostyki i bieżącego monitorowania zużycia energii. Pozwala też spersonalizować ustawienia i monitorować historię odkurzania.

Test Samsung The Freestyle – jedyne w swoim rodzaju urządzenie

 Jeszcze bardziej higieniczne sprzątanie dzięki zintegrowanej stacji czyszczącej All-in-One

Udoskonalona stacja czyszcząca All-in-One™ wykorzystuje technologię Air Pulse do automatycznego opróżniania pojemnika na zanieczyszczenia – wygodniej i higieniczniej. W nowej stacji wykorzystano technologię Air Spin Edge – mechanizm, który obraca się z prędkością do 1000 obr./min, ułatwiając usuwanie nawet zaplątanych włosów [11].

Ponadto stacja jest wyposażona w wielowarstwowy filtr zatrzymujący do 99,999% cząstek kurzu [12].

Wprowadzając na rynek Bespoke Jet™ AI Samsung poszerza swoje portfolio odkurzaczy bezprzewodowych jednocześnie dostarczając klientom rozwiązania łączące wysoką jakość, wygodę użytkowania i premium design.

Aby dowiedzieć się więcej: https://www.samsung.com/pl/vacuum-cleaners/bespoke-jet-ai/

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl