Orange Flex – urlop i wakacje i morze darmowych GB

Orange Flex – darmowe GB w Polsce i w UE – u rlop i wakacje mogą oznaczać większe zapotrzebowanie na GB. Dlatego Orange Flex przygotował specjalną ofertę, dzięki której nikomu nie zabraknie internetu – w Polsce i na zagranicznej wycieczce.

Orange Flex promo

Urlop i wakacje mogą oznaczać większe zapotrzebowanie na GB. Dlatego Orange Flex przygotował specjalną ofertę, dzięki której nikomu nie zabraknie internetu – w Polsce i na zagranicznej wycieczce.

Letnie promocje w Orange Flex podzieliliśmy na dwa turnusy, aby każdy z Was mógł łatwo dopasować je do wakacyjnych planów. Pierwszy zaczyna się dziś i potrwa do 31 lipca. Drugi jest od 1 do 31 sierpnia. Aby skorzystać z oferty, wystarczy dołączyć do Klubu Flex w aplikacji.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Darmowe GB w Polsce i w UE

Podczas każdego z dwóch turnusów na użytkowników Orange Flex czeka 4 x 20 GB za 0 zł. Kody są ważne przez 30 dni i znajdziecie je w aplikacji. Dodatkowo na wyjazdy do krajów Unii Europejskiej można zyskać 2 x 2 GB za 0 zł działające w roamingu UE. Kody są aktywne przez 10 dni.

Weź UNLMTD pod namiot

Wakacje są dobrym czasem, by wypróbować usługę UNLMTD w Orange Flex, czyli nielimitowany internet, który nie zwalnia nawet jeśli zużywa się go naprawdę dużo. W standardowej ofercie mamy pakiety na 7 i 30 dni, ale na letnie urlopy i przedłużone weekendy przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego – 5 dni UNLMTD za 5 zł. To idealne rozwiązanie, jeśli np. chcecie być bliżej natury i nie możecie skorzystać z Wi-Fi. Usługa UNLMTD działa na terenie Polski.

Test realme 11 pro+ 5G oraz realme 11 pro 5G – luksusowy design wsparty technologią

Promocje na roaming poza UE

Jeśli planujecie urlop poza Unią Europejską, w aplikacji Orange Flex znajdziecie pakiety roamingowe do wybranych krajów w specjalnych cenach:

  • Turcja – 1 GB w roamingu za 30 zł,
  • Czarnogóra – 1 GB w roamingu za 15 zł,
  • Tajlandia – 1 GB w roamingu za 35 zł,
  • Izrael – 1 GB w roamingu za 25 zł,
  • Szwajcaria – 1 GB w roamingu za 20 zł,
  • Gruzja – 1 GB w roamingu za 70 zł,
  • Chiny – 1 GB w roamingu za 40 zł.

Kody są ważne przez 14 dni. Udanego wypoczynku z Orange Flex

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl