Everli na wakacjach

Z Everli na wakacjach  odczas wakacji chcemy ułatwiać sobie życie, dlatego zakupy z dostawą pod wskazany adres to szybkie i wygodne rozwiązanie także poza domem.

Everli

Zbliżające się wakacje to czas podróży i wyjazdów. Coraz częściej zamiast zaplanowanych wycieczek i pobytów w hotelach wybieramy samodzielną organizację i zakwaterowanie w formie krótkoterminowych wynajmów mieszkań lub apartamentów w centrum turystycznych miast. Przy takiej formie pobytu najczęściej gotujemy sami, a wtedy przydadzą się sprawdzone miejsca – doskonałym rozwiązaniem będzie Everli dostępne w najpopularniejszych miastach wypoczynkowych w Polsce i Włoszech.

Test Lamax T10 4K GPS – ochrona przed sporami i radarami w 4K

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Podczas wakacji chcemy ułatwiać sobie życie, dlatego zakupy z dostawą pod wskazany adres to szybkie i wygodne rozwiązanie także poza domem. Świetnie sprawdzi się do tego Everli, platforma zakupowa od wielu lat działająca w Polsce, o międzynarodowej skali.

Mając konto w Everli można robić zakupy w blisko 50 miastach w Polsce oraz ponad 60 miastach we Włoszech, w tym najbardziej znanych takich jak Rzym, Mediolan, Florencja czy Neapol!  Planując wyjazd w Polsce nad morze lub jezioro warto sprawdzić opcję zakupów z dowozem z Everli w Trójmieście, Olsztynie lub Elblągu. Z kolei spędzając lato w mieście, możemy skorzystać z tej opcji w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu czy Łodzi.  Co ważne, w ramach jednego konta w Everli można dodać aż do 10 adresów i korzystać wygodnie z platformy, gdzie tylko chcemy.

Korzystanie z Everli na wakacjach może być jeszcze przyjemniejsze dzięki Everli Plus czyli ofercie dla subskrybentów, która upoważnia do darmowych dostaw i ekskluzywnych promocji oraz ofert dostępnych tylko dla członków. Teraz jest to jeszcze bardziej opłacalne, bo od 26 czerwca do 16 lipca Everli Plus będzie dostępne w promocyjnej cenie zaledwie 144 PLN zamiast 199 PLN rocznie! O tym, jak opłacalną opcją jest Everli Plus świadczy fakt, iż ponad 50% Klientów Everli korzysta z subskrypcji i robi zakupy kilkukrotnie częściej, niż użytkownicy bez subskrypcji.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl