Plus na Kartę – 2x więcej, czyli 400 GB na dobry początek

W ofercie Plus na Kartę nowi użytkownicy mogą skorzystać z atrakcyjnej, dodatkowej paczki gigabajtów na dobry początek. Od 29 czerwca dotychczasowy pakiet powitalny zostanie podwojony z 200 GB do 400 GB.

2x więcej, czyli 400 GB

Wybierając Plus na Kartę nowi użytkownicy mogą otrzymać dwa razy więcej gigabajtów, czyli aż 400 GB na początek. Wystarczy kupić starter i w ciągu 30 dni od aktywacji:

  • – wykonać doładowanie za min. 10 zł,
  • – wysłać SMS o treści ZGODA pod numer 80087.

Doładowanie oczywiście nie przepada, a środki można przeznaczyć na dowolne pakiety lub połączenia czy SMSy. Wysłanie SMSa jest równoznaczne z wyrażeniem zgód na komunikację marketingową. Pakiet w ramach promocji 2 x więcej GB na początek przyznawany jest na okres 30 dni. Paczkę gigabajtów można wykorzystać w zasięgu 5G Ultra, jak i 5G oraz 4G/LTE.

Test Motorola Edge 40 – jeżeli szukasz fajnego smartfonu

Miesiąc za darmo na start

Dodatkowo, do końca sierpnia użytkownicy mogą korzystać z promocji Miesiąc za darmo na start, dzięki której w pierwszym miesiącu po aktywacji startera można otrzymać w prezencie nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich oraz pakiet 100 GB.

  • Chcąc skorzystać z promocji należy wysłać bezpłatny SMS o treści MIESIAC pod numer 80099.
  • Do aktywacji obydwu promocji wystarczy jedno doładowanie za 10 złotych.

Plus liderem 5G

Wyniki niezależnych rankingów potwierdzają, że Plus jest niekwestionowanym liderem 5G. Zapewnia swoim użytkownikom najlepsze parametry pobierania danych spośród wszystkich sieci internetu mobilnego w naszym kraju. Według Speedtest.pl prędkość pobierania w sieci 5G Plusa jest ponad trzykrotnie wyższa niż średnie prędkości pobierania z wykorzystaniem technologii LTE oraz niemal dwukrotnie wyższa niż prędkość ściągania danych w sieciach 5G innych operatorów.

5G od Plusa pozwala na płynne oglądanie filmów i seriali w najlepszej jakości, bezproblemowe granie online, jak również pracę i naukę zdalną. Do korzystania z 5G konieczne jest posiadanie sprzętu obsługującego tę technologię oraz przebywanie w zasięgu sieci 5G od Plusa.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl