VIVE – Letnia promocja

VIVE – Letnia promocja — przy zakupie zestawu VR VIVE Pro 2 Full Kit, otrzymasz bezprzewodowy adapter VIVE w prezencie

VIVE - Letnia promocja

Od 24 lipca do 20 sierpnia 2023 r. zestaw do wirtualnej rzeczywistości VIVE Pro 2 Full Kit będzie dostępny w specjalnej ofercie promocyjnej. Przy zakupie pełnego zestawu VIVE Pro 2 Full Kit, kupujący otrzyma dodatkowo w prezencie bezprzewodowy adapter o wartości 1 899 zł, umożliwiający poruszanie się w VR bez okablowania.

Test Asus ROG Phone 7 – zapierające dech w piersiach wrażenia z rozgrywki mobilnej

VIVE Pro 2 to jeden z najbardziej zaawansowanych zestawów do VR, przeznaczony dla graczy i dla biznesu. Pełen zestaw VIVE Pro 2 Full Kit zawiera 1x HMD (gogle), 2x kontrolery i 2x stacje bazowe. Wyposażony w grafikę 5K, częstotliwość odświeżania 120 Hz i szerokie pole widzenia 120°, VIVE Pro 2 zapewnia grafikę na najwyższym poziomie, dostarczając najwyższą jakość PCVR.

Bezprzewodowy adapter VIVE pozwala pozbyć się kabli i umożliwia swobodne poruszanie się bez żadnych ograniczeń. Adapter bezprzewodowy VIVE oferuje rozdzielczość do 3264×1632 pikseli, częstotliwość odświeżania 90 Hz, oraz żywotność baterii uzależnioną od zewnętrznego akumulatora.

Dla tych chętnych, którzy chcieliby rozbudować swoją konfigurację PCVR, zachęcamy do dokupienia kolejnych dwóch stacji bazowych 2.0. Pracując lub grając na czterech stacjach bazowych 2.0, możemy powiększyć obszar poruszania się z goglami na głowie nawet do 10x10m*, a także zwiększyć precyzję śledzenia.

Aby dowiedzieć się więcej na temat VIVE Pro 2, odwiedź stronę.

Promocją będą objęte sieci: euro.com.pl, mediaexpert.pl, x-kom.pl, vortex-sklep.pl.

*Do 10m x 10m przy użyciu czterech stacji bazowych. Do 5m x 5m przy użyciu dwóch stacji bazowych.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl