PlayStation 5 – wyjątkowa letnia promocja

Letnia Wyprzedaż PlayStation 5 – konsola dostępna w wyjątkowej cenie. Rok 2023 jest jak dotąd świetnym czasem dla wszystkich posiadaczy PS5.

PlayStation 5

Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować o wyjątkowej promocji, która obejmie konsole PlayStation 5. Od 25 lipca do 7 sierpnia gracze będą mogli zakupić kosnole PlayStation 5 w cenie od 2379[1] zł u wybranych partnerów handlowych.

Bardzo dobry rok dla posiadaczy PlayStation 5

Rok 2023 jest jak dotąd świetnym czasem dla wszystkich posiadaczy PS5. Do tej pory ukazało się wiele wspaniałych tytułów, takich jak Hogwart’s Legacy, czy Final Fantasy XVI, które w pełni czerpią z mocy konsoli, a dzięki PlayStation VR2 gracze mogą zanurzyć się w wyjątkowych światach wirtualnej rzeczywistości, w takich grach jak Horizon Call of the Mountain, czy Resident Evil Village. Katalog PlayStation Plus jest stale uzupełniany o nowe gry, a na horyzoncie widać już długo wyczekiwane produkcje, w tym Marvel’s Spider-Man 2Assassin’s Creed Mirage, czy Alan Wake 2. To idealny moment, aby wejść do świata PlayStation 5.

Test Asus ROG Phone 7 – zapierające dech w piersiach wrażenia z rozgrywki mobilnej

Wyjątkowa promocja

Od 25 lipca do 7 sierpnia PlayStation 5 w ramach Letniej Wyprzedaży będzie dostępne w cenie od 2379[2] zł u poszczególnych partnerów handlowych. Promocja jest dostępna pod następujacym linkiem https://www.playstation.com/ps5/buy-now/#ps5-sale i w ofertach partnerów handlowych:

[1] Ceny promocyjne mogą się różnić u poszczególnych partnerów handlowych oferujących produkty objęte promocją. Oferta ważna do 7.08 lub do wyczerpania zapasów.

[2] Ceny promocyjne mogą się różnić u poszczególnych partnerów handlowych oferujących produkty objęte promocją. Oferta ważna do 7.08 lub do wyczerpania zapasów.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl