Gorący Alert Rabatowy w Lidlu – oszczędzaj do 50%

Gorący Alert Rabatowy Lidl Polska – w super ofercie znalazły się akcesoria ogrodowe, kuchenne czy domowe niezbędniki. Akcja obowiązuje tylko w sklepach stacjonarnych.

Lidl Polska przygotowuje się do wielkiej, dwudniowej promocji, która rozpocznie się już w piątek, 11 sierpnia. W ramach tego niezwykłego Gorącego Alertu Rabatowego, klienci będą mieli okazję zaopatrzyć się w wybrane produkty z rabatem nawet do 50%! W super ofercie znalazły się akcesoria ogrodowe, kuchenne czy domowe niezbędniki. Akcja obowiązuje tylko w sklepach stacjonarnych.

Sezon ogrodowy w pełni, dlatego oferta Lidl Polska skupia się m.in. na akcesoriach do ogrodu. Ogród to miejsce, gdzie można wypocząć i cieszyć się przyrodą, dlatego warto zadbać o jego wystrój i funkcjonalność.

Od piątku 11 sierpnia w ofercie znajdziemy różnorodne produkty do pielęgnacji zieleni, takie jak akumulatorowe nożyce do żywopłotu 40 V aż 100 zł taniej (299 zł za zestaw zamiast 399 zł[1]), czy akumulatorowe nożyce do trawy i krzewów za jedyne 49 zł za zestaw zamiast 99 zł[2]!

Miłośnicy gotowania i kulinariów również znajdą coś dla siebie. Kuchnia to serce każdego domu, dlatego Lidl Polska przygotował atrakcyjne rabaty na akcesoria kuchenne. Od soboty 12 sierpnia w ofercie znajdziemy patelnię grillową (69 zł za sztukę zamiast 99 zł[3] ), robot planetarny 1300 W z blenderem kielichowym (349 zł za zestaw zamiast 449 zł[4]), blender z funkcją gotowania (199 zł za zestaw zamiast 299 zł[5]) czy zestaw pojemników do przechowywania żywności (22,39 zł za zestaw zamiast 44,99 zł[6]).

Recenzja EZVIZ RH1 – polubiłam sprzątanie podłóg

Ponadto, Gorący Alert Rabatowy Lidl Polska obejmuje również niezbędne produkty do domu. Dobra organizacja przestrzeni oraz odpowiednie wyposażenie to klucz do stworzenia przytulnego i funkcjonalnego wnętrza. Od soboty 12 sierpnia w asortymencie znajdą się artykuły gospodarstwa domowego, dekoracje, narzędzia do porządkowania oraz wiele innych produktów, które pomogą uczynić dom jeszcze bardziej komfortowym. W promocyjnych cenach znajdziemy np. odkurzacze SilverCrest w cenie 299 zł za zestaw zamiast 399 zł[7]akumulatorowy 2 w 1 czy do prania tapicerki i dywanów 330 W. W okazyjnej cenie kupić będzie można również parownicę do ubrań Philips (99 zł za zestaw zamiast 149 zł[8]) i suszarkę na pranie AquaPur (24,99 zł za sztukę zamiast 49,99 zł[9]).

Nie ma wątpliwości, że Gorący Alert Rabatowy w Lidl Polska to wyjątkowa okazja dla wszystkich poszukujących korzystnych ofert na różnorodne produkty. Akcja obowiązuje już od piątku, 11 sierpnia, więc warto być gotowym do zakupów i skorzystać z super rabatów.

  • [1] Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
  • [2] Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
  • [3] Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
  • [4] Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
  • [5] Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
  • [6] Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
  • [7] Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
  • [8] Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
  • [9] Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl