Zdobądź nawet 1499 $ darmowego prezentu w GearBerry od teraz!

8 darmowych upominków do rozdania o wartości do 1499 USD; Błyskawiczna wyprzedaż 50%, zaoszczędź do 249 USD; kto pierwszy ten lepszy; bezpłatna wysyłka i wolne od podatku z lokalnego magazynu; zdobądź laptopa już od 199 USD i drukarkę 3D już od 199 USD! Nie przegap!

GearBerry

Czas promocji: 15 sierpnia – 30 sierpnia

Promocyjne produkty znajdziesz TUTAJ.

Zalety zakupu na gearberry.com: lokalny magazyn; Darmowa dostawa; 7 DNI ZWROTU I 30 DNI WYMIANY

 

Właśnie rozpoczynamy współpracę z nową marką – GearBerry. Jest to marka, która specjalizuje się w drukarkach 3D i innych narzędziach do kreatywnego hobby – majsterkowanie przy pomocy wysokiej jakości elektronarzędzi. Tak pisze o sobie na stronie:

„Naszym celem jest pomoc majsterkowiczom w oszczędzaniu czasu i pieniędzy przy zakupie sprzętu przemysłowego, elektronarzędzi, materiałów bezpieczeństwa i innych artykułów do napraw domowych, modernizacji, projektów oraz sztuki i rzemiosła.

Specjalizujemy się w pomocy osobom zainteresowanym drukarkami 3D i grawerami laserowymi, a także staramy się przybliżyć jednostkom satysfakcję z pracy fizycznej.

Współpracujemy bezpośrednio z producentami, aby nasze produkty były najwyższej jakości i stale monitorujemy opinie klientów, aby upewnić się, że spełniamy potrzeby naszych klientów. Nasza wizja W GearBerry satysfakcja klienta jest najwyższym priorytetem. Oferujemy szybką wysyłkę i bezproblemowe zwroty. Zapewniamy również szczegółowe opisy produktów, porównania produktów, informacje branżowe i rynkowe, przewodnik po produktach, samouczki dotyczące produktów i recenzje klientów, aby pomóc naszym klientom wybrać odpowiednie narzędzia, których potrzebują.

Test MPM MOP-33M – opiekacz, gofrownica i grill w jednym

GearBerry to coś więcej niż platforma zakupów online. To społeczność majsterkowiczów, których łączy pasja tworzenia i budowania.

Firma oferuje blog zawierający wskazówki i samouczki dotyczące różnych projektów typu „zrób to sam”, a także forum, na którym klienci mogą się ze sobą łączyć i dzielić swoimi doświadczeniami.

Ogólnie rzecz biorąc, GearBerry to marka, której celem jest pomaganie majsterkowiczom w realizacji ich pasji i osiąganiu celów. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym weteranem majsterkowania, czy dopiero zaczynasz, GearBerry.com ma wszystko, czego potrzebujesz, aby pomyślnie ukończyć swoje projekty.”

Najbardziej popularnym urządzeniem w Polsce kupowanym na tej platformie jest Neakasa P1 Pro Dog Grooming Kit For Dogs Cats, który przeznaczony jest dla naszych milusińskich. Urządzenie to łączy w sobie szczotkę i odkurzacz w jednym 😊. Przyznam się, że wygląda ciekawie i zapewne fani czworonogów również chętnie spojrzeliby w jego kierunku.

Neakasa P1 Pro Dog Grooming Kit For Dogs Cats

W nasze ręce trafi jednak niedługo inne urządzenie, a mianowicie Easythreed k7 3D Printer. Jest to drukarka 3D, która dedykowana jest dla dzieci. To idealny sposób, aby rozbudzić w dziecku chęć do majsterkowania, nowych technologii oraz rozwijania wyobraźni przestrzennej. Jesteśmy ciekawi jak sprawdzi się w naszych rękach 😊

GearBerry Easythreed k7 3D Printer
Easythreed k7 3D Printer

A tymczasem jeszcze raz zapraszam na wyprzedaż z okazji zbliżającego się początku nowego roku szkolnego. Na stronie Gearberry  znajdziecie mnóstwo ciekawych urządzeń, które można zakupić w atrakcyjniejszych cenach.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl