EZVIZ – wakacyjna akcja promocyjna na monitoring

Wakacyjna akcja promocyjna – usprawnij swój dom dzięki ofertom EZVIZ na produkty do bezpieczeństwa. EZVIZ z nową pulą wakacyjnych promocji.

Już od 18 sierpnia EZVIZ wprowadza obniżone ceny na swoje topowe produkty, w tym inteligentne wizjery oraz kamery do monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego. Wakacyjna akcja promocyjna trwa od 18 do 31 sierpnia i jest już dostępna na stronach online sklepów EC System, Eltrox, IVEL, Noxel, a także na platformie Allegro.

Produkty, które obejmują promocje w Noxel, Ivel, Eltrox, EC System oraz na stronach resellerów na Allegro:

Wewnętrzne kamery do monitoringu: 

  • H6C 2MP i H6C 2K+: EZVIZ H6C 2MP to inteligentna kamera domowa z funkcją obrotu i pochylenia, zapewniająca prawdziwie panoramiczny i wyraźny widok. Jej nowsza wersja H6C 2K+ posiada ulepszaną funkcję wykrywania ruchu dzięki wbudowanej sztucznej inteligencji, która umożliwia monitorowanie dzieci lub zwierząt w każdym pomieszczeniu.

Zewnętrzne kamery do monitoringu:

  • H8C 2MP i H8C 2K+: Kamera EZVIZ H8C 2MP jest niezawodna w każdych warunkach pogodowych i działa stabilnie przy wykorzystaniu domowej sieci Wi-Fi. Z kolei jej następca model H8C 2K+ dzięki funkcjonalności obrotu o 360 stopni gwarantuje wszechstronną ochronę na zewnątrz. Za sprawą dodatkowych inteligentnych funkcji, takich jak wykrywanie sylwetki człowieka oraz automatyczne śledzenie, nikt nie przejdzie niezauważony.

Recenzja Ezviz C3N – spokój, będąc z dala od swojego mienia

  • H3C 2MP i H3C 2K+: EZVIZ H3C 2MP jest łatwa w obsłudze, wydajna oraz dostępna w przystępnej cenie. Zapewnia niezawodną ochronę zarówno w dzień, jak i w nocy dzięki funkcji wykrywania sylwetki, obudowie odpornej na warunki atmosferyczne oraz dużemu zasięgowi noktowizora. Z kolei H3C 2K+ umożliwia całodobowy, nieprzerwany i inteligentny monitoring domu, a także rejestruje wyjątkowo ostry obraz w jakości 2K.

Inteligentny wizjer DP2C: dzięki przemyślanemu wzornictwu i wielu zaawansowanym cechom nowoczesny dzwonek z wizjerem DP2C skutecznie strzeże wejścia do mieszkania. Urządzenie rejestruje w rozdzielczości Full HD i umożliwia podgląd na żywo w aplikacji EZVIZ, a także na wewnętrznym kolorowym ekranie. Wbudowana litowa bateria akumulatorowa 4600 mAh sprawia, że DP2C nie potrzebuje żadnych przewodów, a dzięki funkcji oszczędzania energii wydłużony czas czuwania urządzenia sięga aż do 90 dni.

Recenzja Ezviz DP2C – kamera, wizjer i dzwonek do drzwi

To doskonała okazja, aby pod koniec wakacji zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Jeśli szukasz rozwiązań, które zapewnią ci spokojny powrót do rutyny, warto sprawdzić promocje oferowane przez EZVIZ.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl