Televio – dodatkowe dokumentalne kanały premium za darmo

Telewizja internetowa Televio przygotowała na początek szkoły małą niespodziankę dla subskrybentów oferty BASIC i FAMILY. Do obu pakietów dodano dodatkowe kanały dokumentalne, które wcześniej znajdowały się wyłącznie w ofercie PREMIUM. Z nowych stacji użytkownicy mogą korzystać aż do 15 października.

Jesień zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza początek nowego roku szkolnego. Z tej okazji telewizja internetowa Televio przygotowała specjalną ofertę dla swoich widzów. Od 15 sierpnia w pakietach BASIC i FAMILY dostępne są dodatkowe kanały PREMIUM, z których subskrybenci mogą korzystać bezpłatnie nawet przez dwa miesiące.

 

  • Do pakietu BASIC zostały dodane kanały National Geographic, National Geographic Wild, National Geographic People i BBC Earth.
  • Do pakietu FAMILY dodano National Geographic Wild i National Geographic People, jako że stacje National Geographic i BBC Earth są już dostępne w pakiecie FAMILY.

Wszystkie wymienione kanały można oglądać, korzystając z zaawansowanych funkcji, takich jak możliwość zatrzymywania, cofania i zapisywania audycji. Użytkownicy mogą przewijać transmisję aż do 7 dni wstecz i nagrywać do 120 godzin bezpośrednio w aplikacji.

Recenzja Televio – telewizja jaką chcesz i gdzie chcesz

Dodatkowe stacje dokumentalne są dostępne w pakietach BASIC i FAMILY od 15.08.2023 do 15.10.2023 roku.

Poczytaj więcej o oferowanych kanałach

W ofercie uwzględniono najpopularniejsze kanały dokumentalne w Polsce, które w swojej ramówce oferują wiele głośnych i nagradzanych dokumentów.

  • BBC Earth – Kanał oferuje wysokiej jakości produkcje z udziałem osobistości ze świata nauki, takich jak biolog Sir David Attenborough czy profesor Brian Cox. Na antenie można aktualnie zobaczyć premierowe odcinki serii „Szlakiem wulkanów”.
  • National Geographic – Jeden z najbardziej znanych kanałów popularnonaukowych, oferujący dokumenty o różnej tematyce. Stacja na bieżąco wzbogaca swoją ofertę o nowe tytuły, a także wraca do dobrze już znanych cykli programów. W sierpniowej ramówce można zobaczyć między innymi „Uwaga, katastrofa!” i „Poza strefą komfortu”.
  • National Geographic Wild – Najbardziej dziki z kanałów National Geographic. W ramówce przeważają filmy przyrodnicze, prezentujące życie różnych gatunków zwierząt w ich naturalnym środowisku. Aktualnie na antenie można oglądać cykl specjalny „Parki Narodowe Ameryki”, a pod koniec sierpnia kanał zaprasza na premierę programu „Dzikie królestwo Chin”.
  • National Geographic People – Stacja skierowana dla osób poszukujących wciągających opowieści i inspirujących historii o ludziach z całego świata. W sierpniu Nat Geo People zaprasza na cykl programów „Zwierzaki w tarapatach”, który poświęcony jest heroicznej pracy amerykańskich weterynarzy.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl