Motorola razr 40 – letnia promo

Przez najbliższe dwa tygodnie motorola razr 40 będzie dostępna w promocji za 3699 zł – taniej o 300 zł w stosunku do ceny premierowej. Razr 40 to składany smartfon, wykończony wegańską skórą w inspirujących kolorach Pantone.

Motorola razr 40 zaskakuje funkcjonalnością, łącząc kieszonkowy format z możliwościami zewnętrznego wyświetlacza OLED o przekątnej 1,5”. Dodatkowy ekran pozwala na szybką interakcję ze smartfonem oraz sprawdzenie powiadomień. Po rozłożeniu razr 40 jego atutem staje się ogromny ekran pOLED FHD+ o przekątnej 6,9”, odświeżany z częstotliwością do 144 Hz i wspierający standard HDR10+.

Motorola razr 40

Urządzenie wyróżnia się również potężnymi jak na smartfon z klapką możliwościami foto. Główny aparat razr 40 ma matrycę 64 MP z optyczną stabilizacją obrazu (OIS), która eliminuje rozmycia powstałe w wyniku niepożądanego ruchu ręki fotografa. Laserowy autofocus wykorzystuje sensor ToF, dzięki czemu łapanie ostrości na fotografowanym obiekcie jest wyjątkowo szybkie. Pełnię możliwości fotograficznych modelu razr 40 widać na ujęciach szerokokątnych i ekstremalnych zbliżeniach, co jest możliwe dzięki wspierającemu główny aparat modułowi 13 MP. Łączy on w sobie możliwości obiektywu ultraszerokokątnego i Macro Vision

Test Motorola razr 40 ultra – ikona stylu z zewnętrznym ekranem o ogromnej funkcjonalności

Motorola razr 40 ma solidny i nowoczesny zawias w kształcie łezki. Ten sam, który można znaleźć we flagowym modelu razr 40 ultra. Jest to sprawdzone rozwiązanie, umożliwiające całkowite złożenie smartfona bez zostawiania szczeliny oraz jego zablokowanie w różnych pozycjach (np. półotwartej). Sercem smartfona jest procesor Snapdragon 7 Gen 1 wspierany przez 8 GB pamięci RAM (LPDDR4X), a użytkownik ma do dyspozycji aż 256 GB pamięci wewnętrznej (UFS 2.2). Motorola razr 40 wyróżnia się na rynku składanych urządzeń pojemną baterią – ogniwem 4200 mAh, które obsługuje szybkie ładowanie TurboPower 30 W oraz wspiera ładowanie bezprzewodowe.

Smartfon motorola razr 40 (8/256 GB) w obniżonej, promocyjnej cenie 3699 zł będzie dostępny od 25 sierpnia do 7 września (lub do wyczerpania zapasów). W promocji biorą udział wybrani partnerzy firmy Motorola.

 Motorola razr 40 na oficjalnej stronie producenta: https://www.motorola.com/pl/smartphones-motorola-razr-40/p?skuId=415

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl