Millennium Docs Against Gravity dostępne w Vectra VOD

We współpracy z Millennium Docs Against Gravity Vectra rozszerza kolekcję festiwalowych filmów, dostępnych w ramach swojej platformy VOD. Już dziś pasjonaci wartościowego kina obejrzą tu wybrane filmy z minionych edycji festiwalu.

Millennium Docs Against Gravity

Dzięki współpracy z Millennium Docs Against Gravity Vectra włącza do swojego zbioru festiwalowych filmów na żądanie perły kina dokumentalnego. Do kolekcjonerskiej biblioteki Vectra VOD trafiają takie tytuły, jak: „iHuman”, śledzący dynamicznie rozwijającą się branżę sztucznej inteligencji, „Zappa”, ukazujący spojrzenie na życie i twórczość muzyka Franka Zappy, czy „Ściana cieni”, opowiadający o zderzeniu dwóch kultur u podnóża góry Kumbhakarna.

Easythreed k7 3D – pierwsze wrażenia z drukarki 3D

W nowym katalogu obecnie znajduje się 21 produkcji dokumentalnych o różnorodnej tematyce (w sumie będzie ich około 70), udostępnionych przez Millennium Docs Against Gravity – zdaniem Europejskiej Akademii Filmowej jednego z najważniejszych europejskich festiwali filmowych. Oto lista dostępnych obecnie filmów: „Analogowy wizjoner”, „Cały ten dźwięk”, „Chwała królowej”, „Herbert. Barbarzyńca w ogrodzie”, „iHuman”, „Jak Bóg szukał Karela”, „Jestem Greta”, „Kraina miodu”, „Kret w Korei”, „Malarka i złodziej”, „Mit Hitlera”, „Młody Platon”, „Planeta 2.0”, „Robolove”, „Ściana cieni”, „Tarantino: bękart kina”, „Trzy minuty zawieszone w czasie”, „Ustrzelić mafię”, „Uzależnieni od ekranu”, „Zappa” oraz film fabularny w dystrybucji Against Gravity – „Lato ’85”.

– Głównym celem MDAG jest upowszechnianie kina dokumentalnego, skłaniającego do refleksji nad kondycją współczesnego świata i pokazywanie filmów, które pozostają w pamięci widza długo po wyjściu z sali kinowej. Pragniemy obrazować różne perspektywy postrzegania życia, bez względu czy dotyczą one sfer politycznych, środowiskowych, ekologii, psychologii, czy pozornie codziennych tematów, jak np. moda. Dzięki współpracy z Vectrą mamy szansę dotrzeć z ambitnym kinem do szerokiego grona odbiorców, a to dla nas bardzo istotne. – mówi Mateusz Góra, szef komunikacji oraz rozwoju publiczności MDAG.

 Wszyscy ci, którzy wysoko cenią kino dokumentalne, będą mogli obejrzeć produkcje poruszające ważne kwestie m.in. natury społecznej, ekologicznej czy psychologicznej w usłudze Vectry w opcji „na żądanie” w cenie 7 złotych za film. Co więcej, wypożyczone filmy można oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie, np. na laptopie i smartfonie lub tablecie.

– Dzięki współpracy z festiwalami filmowymi, jak Millennium Docs Against Gravity czy Stowarzyszenie Nowe Horyzonty jesteśmy w stanie zaproponować szerokiemu gronu odbiorców możliwość obejrzenia ciekawych i ambitnych filmów w atrakcyjnej cenie. Vectra wchodzi w rolę mobilnego kina, do którego użytkownicy wybierają się, kiedy chcą, a seanse i maratony filmowe organizują sobie na własnych zasadach: bez reklam, z przerwami lub bez i gdziekolwiek się znajdują. – opowiada Aleksandra Kozłowska, VOD Manager w Vectra S.A.

Warto dodać, że w ramach platformy Vectra VOD użytkownicy mają dostęp do tysiąca tytułów, ambitnego kina niezależnego, bajek i seriali dostępnych na żądanie, w wysokiej jakość odtwarzania.

Jak odnaleźć festiwalowe perły na platformie Vectra VOD?

Osoby, które należą do grona abonentów Vectry i posiadają dostęp do usługi telewizji wraz z dekoderem z funkcją oglądania treści wideo na żądanie wejdą na platformę poprzez użycie przycisku „VOD” na pilocie lub poprzez menu dekodera. Następnie w bibliotece znajdą odpowiedni katalog o nazwie „Perły festiwalu Millennium Docs Against Gravity”, który widoczny jest również w aplikacji TV Smart GO lub na stronie internetowej www.tvsmart.pl.

Test Nandme NX7000 – szczoteczka soniczna do zębów

Klienci, którzy nie mają wykupionej usługi telewizyjnej (ale posiadają usługi internetowe lub telefoniczne od Vectry), dalej mogą skorzystać z Vectra VOD za pośrednictwem aplikacji TV Smart GO lub strony www.tvsmart.pl. W obu przypadkach koszt wypożyczenia filmu zostanie doliczony do miesięcznej faktury.

Zainteresowani festiwalowymi dokumentami będą mieli szansę obejrzeć filmy, nawet jeśli nie są abonentami Vectry. Wystarczy, że skorzystają z aplikacji TV Smart GO lub serwisu tvsmart.pl, a opłatę wniosą za pomocą dostępnych opcji płatności.

Więcej informacji na temat usługi Vectra VOD znajduje się pod linkiem: https://www.vectra.pl/vod#top

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl