nju mobile – 9 zł na osobę w parze i trio

nju mobile – od teraz kupicie numery dodatkowe w ofercie nju komórkowy w modelu subskrypcyjnym. Zrobicie to w aplikacji nju mobile oraz na stronie internetowej. Oferta nie dotyczy nju na abonament.

nju mobile

Od teraz kupicie numery dodatkowe w ofercie nju komórkowy w modelu subskrypcyjnym. Zrobicie to w aplikacji nju mobile oraz na stronie internetowej. Oferta nie dotyczy nju na abonament.

Możecie kupić kilka numerów w jednym zamówieniu lub potem dokupić dowolną ich liczbę. Można także w każdej chwili zrezygnować z wybranego numeru – wtedy rabaty zostaną zaktualizowane. Ta elastyczna opcja jest bardzo praktyczna. Każdy numer ma swoją paczkę danych: 20 GB na start i aż do 60 GB po dwóch latach. Szczegóły tutaj.

Warto pamiętać, że w tej promocji możecie mieć na jednym koncie aż 5 numerów oraz 1 nju światłowód. Wisienką na torcie jest to, że otrzymujecie dodatkowy rabat za łączenie kilku numerów. Korzystajcie, bo to fajna opcja.

Test realme C51 – dobry tani smartfon

10 zł mniej za łączenie kilku numerów

Jeśli macie co najmniej dwa numery nju komórkowy w modelu subskrypcyjnym otrzymacie zniżkę 10 zł. Obowiązuje na każdy numer, co oznacza, że kosztuje 19 zł na osobę. Maksymalna liczba numerów na jedno konto to 5. Warunkiem skorzystania ze zniżki jest złożenie zamówienia i aktywna usługa. Co ważne zniżka nie wyklucza korzystania z innych rabatów.

Przypominam, że model subskrypcyjny to wyjątkowo wygodna forma korzystania z usług mobilnych. Nie ma papierowych umów, faktur, a płatności dokonujecie online, BLIK-iem lub podpiętą kartą.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl