OPPO cashback – OPPO Find N2 Flip z czekiem BLIK 500 zł

Ruszyła najnowsza promocja OPPO cashback dotycząca składanego smartfona OPPO Find N2 Flip, który został wyposażony w zaplecze fotograficzne przygotowane z marką Hasselblad. Decydując się na jego zakup do 1 października br., klienci otrzymają czek BLIK o wartości 500 zł. Oferta obowiązuje w wybranych sklepach stacjonarnych oraz internetowych. 
OPPO cashback
OPPO kontynuuje promocję cashback, w której, kupując, tym razem, smartfon OPPO Find N2 Flip, otrzymamy czek BLIK o wartości 500 zł do wypłaty w bankomacie. Z oferty można skorzystać do 1 października br. do końca dnia, odwiedzając sklepy internetowe i partnerskie sieci detaliczne OPPO tj. Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, X-kom, Komputronik oraz Neonet.
Aby wziąć udział w promocji, przy zakupie smartfona OPPO Find N2 Flip należy zachować dowód zakupu. Następnie trzeba aktywować telefon i zarejestrować się na stronie internetowej: www.promocje-oppo.pl. W końcowym etapie, do 15 października br., konieczne jest zarejestrowanie produktu na tej stronie, podając szczegółowe dane z paragonu lub faktury oraz pudełka smartfona.
OPPO Find N2 Flip
Oppo Find N2 Flip
Składany smartfon OPPO Find N2 Flip
OPPO Find N2 Flip to pierwszy smartfon marki OPPO, który ma prawie idealnie gładki, pionowo składany ekran. Łączy w sobie również najbardziej pojemną i długodziałającą baterię, topowe podzespoły oraz zaplecze fotograficzne stworzone we współpracy z marką Hasselblad. Smartfon dostępny jest w dwóch kolorach: Gwiezdny Czarny (Astral Black) i Księżycowy Fiolet (Moonlit Purple). OPPO Find N2 Flip został również oficjalnym smartfonem rozgrywek UEFA Ligi Mistrzów 2022/23.
Trwa promocja cashback z serią OPPO Reno10 5G
Również do 1 października br. można skorzystać z oferty, w której przy zakupie wybranego smartfona z serii OPPO Reno10 5G klienci otrzymają czek BLIK o wartości 500 zł. Więcej można przeczytać tutaj.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl