Sex Education – zwiastun finałowego sezonu hitowego serialu

Dzisiaj Netflix udostępnił zwiastun finałowego sezonu hitowego serialu Sex Education.

Sex Education

Trailer zapowiada emocjonujący sezon pełen nowych, seksualnych doświadczeń, rozwoju osobistego, miłości, śmiechu, łez, przyjaźni i jeszcze więcej zachwycających stylizacji z  garderoby Erica! Jean wraca do sesji terapeutycznych, choć tym razem z nowym szefostwem (Hannah Gadsby), Adam pracuje na farmie, a Aimee poznaje siłę swoich zdolności artystycznych. Na dodatek… Maeve wraca do Moordale na pierwszą prawdziwą randkę z Otisem! 💐

Ten sezon to ostatnie wspólne chwile dla ekipy z Moordale, która gości na naszych ekranach od 2019 roku. Nadszedł czas, aby przygotować chusteczki i pożegnać się z serialem ośmioma nowymi odcinkami, w tym finałowym, trwającym 83 minuty.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Czas na ostatnią szaloną przejażdżkę – kończymy razem!

Serial Sex Education zadebiutował na platformie Netflix w 2019 r. Od tego czasu był wielokrotnie  nominowany i nagradzany. W 2022 r. zdobył nagrodę główną  dla najlepszego serialu komediowego (za trzeci sezon), podczas pięćdziesiątej jubileuszowej uroczystości rozdania nagród Emmy. Trzeci sezon Sex Education uzyskał 66,6 mln wyświetleń w ciągu pierwszych 91 dni.

Na początku lipca Netflix ogłosił, że czwarty sezon będzie ostatnim sezonem serialu, a twórczyni, główna scenarzystka i producentka wykonawcza Laurie Nunn, w wystosowanym z tej okazji liście otwartym, powiedziała do fanów: „Jesteśmy niesamowicie dumni z Sex Education i wdzięczni naszym znakomitym scenarzystom, obsadzie i ekipie, którzy wkładają tyle serca w tworzenie każdego odcinka. Pracowali niestrudzenie, aby udostępnić wam ostatnią serię i nie możemy się doczekać, aby się nią z wami podzielić”.

Premiera 4. sezonu Sex Education już 21 września 2023. Tylko na Netflix.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl