Warszawskie Targi Fantastyki: realme zaprasza i nagradza realme C51

Warszawskie Targi Fantastyki – już jutro, w Centrum EXPO XXI w Warszawie, rozpoczyna się nowa edycja. realme zachęca do odwiedzenia swojej strefy, gdzie będzie można poznać najnowszy smartfon marki, realme C51, który stanowi także nagrodę główną w przygotowanym konkursie.

Warszawskie Targi Fantastyki

Już jutro, w Centrum EXPO XXI w Warszawie, rozpoczyna się nowa edycja Warszawskich Targów Fantastyki: Back To School 2023! Przez cały weekend uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość spotkać się z ulubionymi autorami oraz twórcami, a także odwiedzić liczne stoiska Fantastycznych Wystawców. realme zachęca do odwiedzenia swojej strefy, gdzie będzie można poznać najnowszy smartfon marki, realme C51, który stanowi także nagrodę główną w przygotowanym konkursie.

Najnowsza edycja Warszawskich Targów Fantastyki odbędzie się w Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 10:00 w sobotę, 16 września i potrwa do godziny 20:00. W niedzielę, 17 września, entuzjaści świata fantasy będą mogli bawić się od godziny 10:00 do 18:00.

realme ponownie w tym roku będzie obecne na Targach. Na specjalnie przygotowanej strefie będzie można bliżej poznać najnowsze produkty producenta. Na odwiedzających czeka także wyjątkowy konkurs, w którym uczestnicy zawalczą o zestawy gadżetów oraz nagrodę główną – najnowszy smartfon realme C51. Telefon ten został wyposażony w aparat główny z matrycą 50 MP, pojemną baterię 5000 mAh oraz technologię szybkiego ładowania SUPERVOOC o mocy 33 W, która umożliwia naładowanie urządzenia od 0 do 50% w 28 minut.

Na gości Warszawskich Targów Fantastyki czekają także rozmaite stoiska pełne gier, planszówek, książek, komiksów i gadżetów oraz rękodzieł czerpiących z różnorodnych światów fantastyki. Wydarzenie to jest także niezwykłą okazją do spotkania się z pisarzami i ludźmi kultury; poznania cosplayerów; udziału w warsztatach i spróbowania swoich sił w licznych konkursach oraz aktywacjach przygotowanych przez organizatorów.

Więcej informacji o najnowszej edycji Targów można znaleźć na stronach wydarzenia:

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl