Starter T-Mobile w Żabce – co się w niej znajduje

Od września w sklepach Żabka dostępne są startery T-Mobile na kartę. Za 10 zł klienci otrzymają pakiet 240 GB, który wynika z połączenia bonusu 200 GB na start,  oferty GO! M i  oferty „GB po doładowaniu” na pierwsze 30 dni.  Dodatkowo mogą oni od razu aktywować ofertę 2400 GB ekstra przez rok (12 x 200 GB). 

starter T-Mobile

Co się w niej znajduje?

Oferta GO! M to nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 40 GB internetu (20 GB + 20 GB po doładowaniu konta za 35 zł) na 30 dni. W pierwszym miesiącu jest ona dostępna w cenie startera, i to z ogromnym pakietem łącznie 240 GB na dobry początek! Dodatkowo użytkownik zyskuje dostęp do technologii 5G. Oferta GO! M odnawia się automatycznie po 30 dniach za 35 zł. Co ważne, użytkownik może od razu aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile” dodatkową, niemałą porcję internetu w miesięcznych pakietach po 200 GB w ramach oferty „Rok Internetu”. Łącznie można zgarnąć nawet 2400 GB ekstra przez rok (12 pakietów x 200 GB).

Recenzja 70mai TP05 i 70mai TP03 – gadżety samochodowe, które pomogą w trudnej sytuacji nie(tylko) na drodze

Nowy starter T-Mobile na kartę z 240 GB na start za 10 zł za pierwsze 30 dni łączy się z promocją, w ramach której za zakup startera T-Mobile na kartę w sieci sklepów Żabka, klient otrzyma bon wydrukowany na paragonie, który uprawnia do odbioru dowolnego hot-doga z oferty sieci Żabka. Promocyjnego zakupu należy dokonać do 10 października. Na zgarnięcie gratisowego hot-doga jest więcej czasu – można po niego wpaść do 17 października.

Test POCO F5 Pro – smartfon do gier i oglądania filmów

Dodatkowe informacje o akcji organizowanej we współpracy z siecią Żabka zamieszczone są na stronie: Żabka – Akcje promocyjne | Żabka (zabka.pl)

Startery dostępne są wyłącznie w sieci sklepów Żabka. Więcej informacji na jej temat można znaleźć w regulaminie oferty  na stronie https://www.t-mobile.pl/c/na-karte/pl. 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl