T-Mobile Magenta Biznes – nową propozycja na niezawodny hit cenowy

T-Mobile Magenta Biznes – klienci biznesowi mogą liczyć na nielimitowany internet i rozmowy bez limitu w ofercie MagentaBIZNES przez 12 miesięcy za 0 zł.

T-Mobile Magenta Biznes

Z nową ofertą MagentaBIZNES w opcji z nielimtowanym internetem w taryfach M, L lub VIP, klienci biznesowi zyskają 12 miesięcy bez opłat. Co więcej, mogą dokupić też kolejne karty z nielimitowanymi rozmowami oraz internetem współdzielonym z pakietu MagentaBIZNES już od 35 zł miesięcznie.


Niezawodny hit cenowy
Oprócz wyjątkowej oferty na abonament, nowi klienci oferty MagentaBIZNES mogą liczyć na smartfon Samsung Galaxy S23 a atrakcyjnej opcji ratalnej. Dostać go można już za 75 zł miesięcznie w ofercie ratalnej na 36 miesięcy lub za 110 zł miesięcznie decydując się na umowę na 24 miesiące.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test Samsung Galaxy S23 Ultra – to może zrobić smartfon

Telefon ten wyposażony jest w procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, pamięć ROM o pojemności 128 GB oraz baterię o pojemności 3,900 mAh, dzięki czemu użytkownicy będą mogli przez wiele godzin i bez zakłóceń realizować swoje cele biznesowe. W codziennych zadaniach sprawdzi się również 6.1-calowy ekran Dynamic AMOLED 2X.

Oferta Magenta Biznes jest promowana spotami reklamowymi z klientami T-Mobile. Bohaterami kampanii są: Beniamin Bielecki, właściciel restauracji Bibenda w Warszawie oraz znany już z poprzedniej kampanii Mariusz Pływaczewski, właściciel firmy Martrans.

Więcej na temat nowej oferty można przeczytać na stronie: www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dla-firm/bezlimitow

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl