Televio – pakiet kanałów informacyjnych w bardziej atrakcyjnej cenie

Platforma Televio przygotowała, przed wyborami parlamentarnymi, specjalną ofertę dla nowych i stałych użytkowników. Teraz pakiet INFO zawierający 5 kanałów informacyjnych w tym TVN24 i TVN24 BIS, można subskrybować za 1 zł za pierwszy miesiąc, a później 30% taniej, czyli 6,90 zł.

 

Televio przygotowało promocję dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z informacjami z Polski i ze świata. To doskonała okazja, aby być dobrze poinformowanym przed nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi. Platforma telewizyjna oferuje teraz pakiet kanałów informacyjnych INFO w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. 

Miesięczna subskrypcja kosztuje wyłącznie 6,90 zł, co stanowi 30% rabatu od standardowej ceny 9,90 zł. Dodatkowo osoby, które wcześniej nie korzystały z pakietu INFO, mogą go wypróbować za 1 zł za pierwszy miesiąc.

Oferta jest dostępna od 15 września i będzie ważna do 31 grudnia 2023 roku.

Więcej informacji o kanałach 

W pakiecie znaleźć można 5 stacji informacyjno-publicystyczne, nadających najświeższe wiadomości z kraju i ze świata, a także informacje z zakresu ekonomi, gospodarki i biznesu.

TVN24 – Stacja oferuje tradycyjny serwis informacyjny, który na antenie pojawia się co pół godziny, a także reportaże, wywiady i programu publicystyczne. 

TVN24 BIS – Kanał nadaje wiadomości z całego świata wraz z relacjami korespondentów zagranicznych i opiniami ekspertów.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Biznes24 – Stacja o charakterze biznesowym, koncentrująca się na informacjach o gospodarce i ekonomii.

News24 – Niezależna, polska telewizja informacyjna, oferująca wiadomości krajowe i regionalne, a także programy publicystyczne. 

BBC News – Brytyjski kanał informacyjny, nadający wiadomości z całego świata. Stacja prezentuje treści w języku angielskim.

Wszystkie kanały można oglądać z możliwości przewijania audycji do 7 dni wstecz, a także nagrywania bezpośrednio w aplikacji. 

Oglądaj wygodnie, gdziekolwiek jesteś

Niższa cena to nie jedyna korzyść, dla której warto skorzystać z promocji. Televio oferuje dostęp do kanałów telewizyjnych na większości urządzeń, dzięki temu widzowie mogą śledzić informacje na telewizorze, telefonie lub komputerze z dowolnego miejsca w Polsce, jak w całej UE. 

Szczególną zaletą jest dostęp do kanałów na urządzeniach mobilnych, co sprawia, że najświeższe informacje są dosłownie na wyciągnięcie ręki. Aplikacje Televio można pobrać ze sklepów z aplikacjami mobilnymi App Store i Google Play.

„Wiemy, jak ważny dla wielu osób jest dostęp do najnowszych wydarzeń, szczególnie w okresie przedwyborczym, dlatego chcemy wyjść naprzeciw tym potrzebom i zaoferować możliwość oglądania kanałów informacyjnych jeszcze taniej. Dzięki temu zarówno stali, jak i nowi użytkownicy mogą być na bieżąco z informacjami z kraju, śledząc je na dowolnym urządzeniu w Polsce i całej UE” – mówi Brand Manager Televio Denis Bolješik.

Użytkownicy mogą też oglądać telewizję, korzystając z nowoczesnych funkcji, jak możliwość zatrzymywania, cofania i nagrywania audycji. Televio pozwala przewijać wybrane kanały do 7 dni wstecz, a na własne nagrania przeznaczono do 120 godzin. 

Jak skorzystać z oferty?

Osoby, które subskrybują już telewizję internetową Televio i nie korzystały wcześniej z oferty INFO, mogą dokupić pakiet tematyczny z 5 kanałami informacyjnymi już za 1 zł za pierwszy miesiąc. Po pierwszym miesiącu, aż do 31 grudnia 2023 roku, cena subskrypcji wynosić będzie jedynie 6,90 zł za miesiąc.

Nowi użytkownicy, którzy chcą skorzystać z promocji, wcześniej muszą subskrybować jeden z 3 pakietów podstawowych. Do wyboru są opcje BASIC, FAMILY lub PREMIUM, a subskrypcję pakietu FAMILY można rozpocząć już za 1 zł za pierwszy miesiąc. 

Nie korzystasz jeszcze z Televio? Wypróbuj pakiet FAMILY już za 1 zł.

Więcej o Televio

Televio to telewizja internetowa oferująca do 120 kanałów telewizyjnych, które można oglądać, korzystając z zaawansowanych funkcji. Usługa umożliwia zatrzymywanie, przewijanie i nagrywanie transmisji na żywo. Widzowie mogą oglądać audycje wstecz do 7 dni lub zapisywać filmy i seriale bezpośrednio w aplikacji. Na własne nagrania przeznaczono aż do 120 godzin.

Aplikacja Televio jest dostępna na wielu urządzeniach. Można ją pobrać dla wybranych modeli Smart TV Samsung i LG, a także dla telewizorów i dekoderów z systemem Android TV od dowolnego producenta (np. Sony, Philips, Sharp, Thomson). Platforma oferuje sprzedaż własnego dekodera Televio Media Box

Usługa posiada też wsparcie dla Apple TV i Amazon Fire TV, a także dla technologii Chromecast i AirPlay. Działa we wszystkich przeglądarkach internetowych, co pozwala oglądać telewizję na komputerach i laptopach. 

Mobilna wersja aplikacji dostępna jest w sklepach Google Play i Apple Store, dzięki czemu z usługi można korzystać na telefonach i tabletach. Niewątpliwym udogodnieniem jest dostęp do aplikacji w zegarkach Apple Watch, która pozwala sprawdzić szybko ramówkę, ustawić przypomnienie o początku audycji lub posłuchać radia.

Televio działa w sieci od dowolnego dostawcy usług internetowych nie tylko w Polsce, ale w całej Unii Europejskiej.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl