Wyjątkowa oferta subskrypcyjna w a2mobile

Wyjątkowa oferta subskrypcyjna w a2mobile

Operator sieci a2mobile wprowadza duże udogodnienie dla obecnych oraz przyszłych klientów sieci. Już teraz klienci a2mobile mogą skorzystać z usługi subskrypcji i zapomnieć o doładowaniach. Dodając kartę płatniczą do konta klienta w panelu moje.a2mobile.pl, użytkownicy zyskają możliwość zarządzania subskrypcją oraz automatycznego opłacania wybranych pakietów bezpośrednio ze swojego konta.

To, co wyróżnia subskrypcję a2mobile to fakt, że w ramach usługi dostępna jest pełna oferta flagowych pakietów Niewyczerpalne Wszystko. Z uproszczenia skorzystać mogą zatem również ci, którzy posiadają już aktywne pakiety w ramach tej oferty. Jest to zdecydowany wyróżnik wśród ofert subskrypcyjnych i jasny znak, że Operator wychodzi naprzeciw zarówno nowym jak i obecnym klientom.

W parze z usługą subskrypcji, do użytku oddany został kompletnie odświeżony panel moje.2mobile.pl, zyskał nową szatę graficzną i stał się bardziej przyjazny i przejrzysty dla użytkowników.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Szczegóły dotyczące usługi subskrypcji znajdują się na stronie internetowej http://www.a2mobile.pl Oferta dostępna jest na www.a2mobile.pl oraz w aplikacji moje.a2mobile na Android oraz iOS. Oferta dostępna w Polsce.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl