TECHNOSenior – rozdajemy nagrody na 5 urodziny serwisu

TECHNOSenior to strona (blog technologiczny) poświęcona tematyce związanej z poruszaniem się w świecie technologii w listopadzie będzie obchodził 5 lat od publikacji pierwszego posta

TECHNOSenior

Na początku blog technologiczny treści pomocnych osobom dopiero rozpoczynających swoją przygodę z nowymi technologiami był tworzony przez jedną osobę – „KAN’. Z biegiem czasu przekształcił się w serwis technologiczny, na którym pojawiło się mnóstwo porad i artykułów od entuzjastów technologii, którzy chcą się podzielić swoimi doświadczeniami w tej tematyce.

Rozwinął się też dział z komentarzami (Artykuł ekspercki) Ekspertów (aktualna systuacja rynkowa, zdrowia, technologii, porad z dziedziny IT…). Warto dodać, że artykuły eksperckie są zwsze w czołówce najchętniej odwiedzanych działów. Aby sprostać oczekiwaniom Czytelników serwis zaczął publikować też swoje recenzje sprzętów oraz bywać na premierach.

Dziś z perspektywy tych 5 lat, aż wierzyć mi się nie chce, że TECHNOSenior rozwinął się w tak olbrzymim tempie – obecne zasięgi przekraczają 100 tys unikalnych Czytelników miesięcznie. Oczywiście daleko nam do gigantów, ale naprawdę jest nieźle. Jednak nie o wyścig tu chodzi, chociaż ilość ma też swoją wartość, my chcemy wspierać Was w poruszaniu się we współczesnym świecie, do czego mamy nadzieję, że dokładamy swoją cegiełkę.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Kończąc chciałbym podziękować w imieniu całej redakcji naszym Czytelnikom, zarówno tym, którzy są z nami od początku, tym którzy dołączyli w tzw. międzyczasie, oraz tym, którzy dołączą do nas w kolejnych latach.

Dziękuję też osobom, które uatrakcyjniają nam content – (zawartość merytoryczna strony) i dostarczają wartościowych treści – wierzę, że napiszecie dla nas jeszcze nie jeden artykuł.

Oczywiście należą się również podziękowania dla Diany, która bywa na premierach i recenzuje ogromne ilości sprzętu – robisz świetną robotę. W ostatnim czasie pojawiły się testy nowych recenzentów – mam nadzieję, że też ich miło powitacie – mamy już mocną ekipę.

Dziękujemy również Firmom, z którymi współpracujemy oraz osobom, które publikują swoje eksperckie artykuły na naszym serwisie.

Jak wiecie, jesteśmy otwarci dla Wszystkich, bo naszym jedynym celem pomoc w poruszaniu się w świecie technologii, niezależnie od wieku.

To teraz czas na Zabawę z upominkami z okazji 5 lat Techno-Senior.com

Tak, to prawda, dokładnie pięć lat temu opublikowaliśmy pierwszy wpis na naszym serwisie. Z okazji 5. urodzin mamy dla Was wyjątkową zabawę.

Jest to nasze Podziękowanie, drodzy Czytelnicy, za to, że jesteście, że czytacie i oglądacie nasze materiały. Robimy to dla Was, więc nie bójcie się wypowiadać swoich opinii na ich temat.

Jak wziąć udział w Zabawie?

 1. Polub stronę Facebook TECHNOSenior lub stronę na Instagramie technoseniorpl lub kanał na TikToku @technosenior lub YT – @technosenior lub wszystkie razem 🙂 – nie jest to obowiązkowe.
 2. Weź udział w tygodniowych zadaniach
 3. Wyślij swoje zadanie konkursowe na adres konkurs@technosenior.pl lub pozostaw odpowiedź pod postem z zabawą na FB czy Instagramie lub pod filmem z konkursem na TikToku.
 4. Miło nam będzie, jak zaprosisz znajomych do zabawy. Możesz to zrobić np. poprzez udostępnienie postu konkursowego.

Życzymy powodzenia!

Zasady zabawy:

 1. Każdy etap Zabawy (oprócz pierwszego) trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do piątku do godziny 24:00. Wyłonienie zwycięzców nastąpi w niedzielę.
 2. Cała zabawa trwa od 1 października do 29 października do godziny 24:00.
 3. Najlepsze i najbardziej kreatywnie wykonane zadania zostaną nagrodzone przez Redakcję TECHNOSenior. W każdym etapie zespół TechnoSenior wybierze jedną lub dwie osoby, które otrzymają od nas nagrody z danego tygodnia.
 4. O nagrodach będziemy informować przy starcie zadania w poniedziałek. Życzymy Powodzenia

Nagrody 

 1. W każdym tygodniu będą podane 1 lub 2 nagrody, które można zdobyć w Zabawie
 2. Nagrody zostaną wysłane na podany adres za pośrednictwem kuriera. Z zastrzeżeniem, że wysyłka nagród możliwa jest tylko na terenie Polski.
 3. Organizator informuje, że w dniu rozpoczęcia Zabawy obowiązek zapłaty podatku dochodowego w zryczałtowanej wysokości 10% wartości wygranej powstaje w przypadku, gdy wartość Nagrody przekracza kwotę 2000,- PLN. Nagrody w naszej zabawie nie przekraczają tej kwoty.
 4. Nagrody rzeczowe nie podlegają zamianie na inne nagrody rzeczowe ani na ich równowartość pieniężną.
 5. Nagrody będą wysyłane do 7 dni roboczych od podania prawidłowych danych do przesyłki

Zadanie nr 1.

Pierwsze zadnie brzmi: Dokończ zdanie – Wchodzę na TECHNOSenior bo…

Nagrodą w tym etapie zabawy jest soundbar Creative Stage SE – po testach redakcyjnych.

Na odpowiedzi czekamy do piątku 6.10.2023 r. do godziny 23:59

Creative Stage SE
Creative Stage SE

Soundbar Stage SE to dobry wybór dla każdego, kto chciałby zacząć przygodę z kompletowaniem własnego kina domowego. Niewielkie rozmiary urządzenia sprawiają, że łatwo zaaranżować dla niego przestrzeń, nawet w małym mieszkaniu.

Nasze mieszkania stały się kinami, studiami fitness, placami zabaw. Jest to możliwe, ponieważ żyjemy w erze streamingu, który nie ogranicza się już tylko do telewizji, muzyki i filmów. Aby dostęp do niepowtarzalnych wrażeń był jeszcze łatwiejszy, stworzono listwę dźwiękową z technologią Bluetooth i cyfrowym dźwiękiem USB.

Dane osobowe Uczestników Zabawy

 1. Warunkiem udziału w Zabwaie jest podanie prawdziwych danych osobowych przez uczestnika Zabawy poprzez podanie adresu E-mail oraz Imiona i nazwiska lub Nick’a, a warunkiem niezbędnym dla otrzymania nagrody jest dodatkowo podanie prawdziwych danych osobowych w postaci:, imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, adresu zamieszkania, kodu pocztowego w trakcie kontaktu Organizatora ze zwycięzcą nagrody, a także wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych uczestnika do celów Zabawy. Podanie nieprawdziwych lub niepełnych danych osobowych albo niepodanie ich w ogóle bądź niewyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów Zabawy powoduje wykluczenie z Zabawy.
 2. Zwycięzcy Nagród w Zabawie wyrażają zgodę na opublikowanie imienia, nazwiska lub Nick’a  na stronach Zabawy.

Postanowienia końcowe

 1. Organizator nie jest odpowiedzialny za niedostępność Zabawy wskutek problemów z przesyłaniem danych, ani też nie gwarantuje, że strony sieci Web będą wolne od zakłóceń lub błędów. Organizator nie bierze odpowiedzialności za jakąkolwiek utratę danych lub uszkodzenia podczas lub po transmisji.
 2. Organizator ustanawia adres korespondencyjny konkurs@technosenior.pl dla wszelkiej korespondencji związanej z Zabwaą.
 3. Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszej Zabawy, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Zabwaie. Dotyczy to w szczególności zmian specyfikacji Nagród. Zmienione zasady wchodzą w życie z chwilą jego opublikowania na stronie internetowej.
 4. Spory odnoszące się i wynikające z Zabway będą rozwiązywane przez Organizatora do dn. 10.11.2023. Reklamacje będą rozpatrywanie wciągu 7 dni roboczych.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl